Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam cala ekipe SJR z Bemowa- widac bylo ze dzieciaki, te mniejsze i wieksze jak np. ja, majalepsza zabawe z Wami niz z licytowanych przejazdow ! Graty ! :)

 

Aha- a dla watku Marywilsko-Jankowskiego polecam lepsze jezdzenie w bezpieczniejszych warunkach juz 16 lutego w Bialej Podlasce ! :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj przejazdem w jankach ok 3-ej . już miałem ochotę się poślizgać przy wyjeździe z parkingu widząc jak robi to kilka fur, ale odpuściłem. zaoszczędziłem kilka zeta ,bo nie wiem skąd ale po 2-3 minutach przyjechały miśki i schaltowali bmk-ę.

Albi ...miałem szansę dziś dołączyć do Ciebie .. :) a tak ( chyba?) nadal zostajesz sama......

a propos Bemowa to za przystankiem przy wjeździe /wyjeździe można było pośmigać. miejsca nie za dużo ,ale placyk ok to tak na przyszłość jak byśmy szukali miejsca ;)

 

pozdrawiam cala ekipe SJR z Bemowa- widac bylo ze dzieciaki, te mniejsze i wieksze jak np. ja, majalepsza zabawe z Wami niz z licytowanych przejazdow ! Graty ! :)

 

Aha- a dla watku Marywilsko-Jankowskiego polecam lepsze jezdzenie w bezpieczniejszych warunkach juz 16 lutego w Bialej Podlasce ! :) :)

 

Cysztof ? Napiszesz coś więcej o 16-tym w BP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem płacz :-/

 

WG synłoptyków, po południu ma być nowa dostawa śniegu.

 

Czy w związku z tym, byłby może ktoś chętny na małe co nieco ? :mrgreen: :mrgreen: :evil: :evil:

szału nie ma. wieczorem i w nocy ma przybyć zaledwie 1,8 cm śniegu :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem płacz :-/

 

WG synłoptyków, po południu ma być nowa dostawa śniegu.

 

Czy w związku z tym, byłby może ktoś chętny na małe co nieco ? :mrgreen: :mrgreen: :evil: :evil:

szału nie ma. wieczorem i w nocy ma przybyć zaledwie 1,8 cm śniegu :-(

 

Pażywiom uwidim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety ich spotkałam :angry:

i jaki wynik spotkania?

 

a FH puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuusty! :D

 

Piotrek, coś nie śmiało tą amerykańską bryką hasasz :P

wiesz jak trudno opanować 2 tony stali, poza tym moja lepsza połówka nie wszystko nagrała :roll: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...