Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Wsadziłem pare fotek z wyjazdu do Spały, może ktoś miał czas robić więcej?

 

https://picasaweb.google.com/urabusxt6/SpaA

 

 

chcę więcej!!!!! :D:D:D:D

 

i jak tu kobietom dogodzić ? :twisted:

 

Grzehoo dotrwałes do końca ? bo mnie jak Kasia wiozła do domu to cała droge miałem samolot ale kultura przedewszystkim i incydentów nie było :mrgreen:

 

No zależy co nazwiemy końcem.... Dotrwałem do końca. "Mojego lub Jej". tej imprezy oczywiście. Jeszcze się zmasakrowaliśmy się z Hogim, Zento i kimś jeszcze (nie pamiętam) i grzecznie spać. Przynajmniej Ja. Za kolegów się nie wypowiadam :mrgreen: . U mnie tez obyło się bez incydentów. Rano turbo kac i msza święta na cały regulator ze Spalskiego kościoła postawiły mnie na nogi. potem spacer, żurek, spacer, barszcz, z 7 herbat i już było ok :mrgreen:

 

-- 29 paź 2012, o 10:45 --

 

Środa o której? Postaram się wpaść celem zrobienia małej "reminescencji" :mrgreen: sobotnio-niedzielnych wydarzeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się zmasakrowaliśmy się z Hogim, Zento i kimś jeszcze (nie pamiętam) i grzecznie spać. Przynajmniej Ja. Za kolegów się nie wypowiadam :mrgreen: .

 

NIE PAMIĘTASZ :?: :D

My jeszcze walczyliśmy w ośrodku ale polegliśmy z kretesem :(

 

No tak! eRBe!!! Jak mogłem o Tobie zapomnieć :mrgreen: !!!

Tera już "chyba" wszystko pamietam :mrgreen:

 

Sylwia: "-...Super impreza, wspaniałe towarzystwo! Ale z tym na końcu to już przesadziliście... Wróciłeś od chłopaków, poskładałes wszystkie ubrania, posprzątałeś w pokoju, poszedłeś pod prysznic, pogadałeś z nim, bo nie chciał z Toba współpracować (przysznic??? :shock: !!!) i półożyłeś się spać. A rano jak weszłam do łazienki to odkryłam powódź ( :shock: !!!)..."

 

Wnoszę po tym, że to z całą pewnością musiał już być koniec mojej imprezy :mrgreen:

 

Dobra, chyba starczy tego offtopu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się zmasakrowaliśmy się z Hogim, Zento i kimś jeszcze (nie pamiętam) i grzecznie spać. Przynajmniej Ja. Za kolegów się nie wypowiadam :mrgreen: .

 

NIE PAMIĘTASZ :?: :D

My jeszcze walczyliśmy w ośrodku ale polegliśmy z kretesem :(

 

No tak! eRBe!!! Jak mogłem o Tobie zapomnieć :mrgreen: !!!

Tera już "chyba" wszystko pamietam :mrgreen:

 

Sylwia: "-...Super impreza, wspaniałe towarzystwo! Ale z tym na końcu to już przesadziliście... Wróciłeś od chłopaków, poskładałes wszystkie ubrania, posprzątałeś w pokoju, poszedłeś pod prysznic, pogadałeś z nim, bo nie chciał z Toba współpracować (przysznic??? :shock: !!!) i półożyłeś się spać. A rano jak weszłam do łazienki to odkryłam powódź ( :shock: !!!)..."

 

Wnoszę po tym, że to z całą pewnością musiał już być koniec mojej imprezy :mrgreen:

 

No to ''PRAWIE'' wszystko się udało! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...