Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

To pewnie było 530 lub 535 to chyba ma 306KM , jeździłem ostatnio 330 cabrio z tym silnikiem.

Kolega smęcił że to ma podobne osiągi do WRX czy EVO , więc seria 5 z tym silnikiem wcale nie musi

być nie do pokonania.

 

 

Latem jak miałem 260KM to brałem się z taką 530d i był szybszy...

 

na prostej to żadna filozofia, auto ma moc i moment , a automat robi reszte

 

ale jak pada deszcze Subaru jest górą, przekonałem się o tym :roll: ale chętnie złapię się z kimś na suchym jak tylko ogarnę skrzynie :D i sprawdzimy RWD 305km/510nm a STI (najlepiej serie lub seria po remapie)

 

-- N sie 26, 2012 9:36 pm --

 

Kameleon, móże s8 ? :twisted: za jakiś czas :D

 

-- N sie 26, 2012 9:37 pm --

 

ja to dziś pije od 15 :mrgreen:

 

Piotruś trochę godności 8)

Tego twojego Muskułkara to nawet pierwszy, lepszy, srebrny Forek objedzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie.. szlak mnie dzisiaj trafił..

wczoraj przepaliła się Nam żarówka, wymieniliśmy obie, żeby jednakowo, ładnie świeciły. Wymieniane późnym wieczorem. Dzisiaj zawiozłam Piotrka do pracy i w drodze powrotnej patrzę w auto przede mną, a tu ślepo.. diagnoza? przepalone obydwie nowe żarówki :evil: dokładnie po 15-tu minutach używania.. Włożyłam tą starą jedną, która jeszcze działała a wleciała do schowka na zapas i oczywiście działa..

 

Zastanawiam się co z tym robić. Jak myślicie? co mogło to spowodować?

żarówki były na pewno dobrze dobrane. Dobre napięcie i tp.

 

A potem jeszcze jeden baran leciał sobie traską z dwoma kontenerami jakichś metalowych opiłków sporej wielkości i radośnie rozrzucał je z paki po wszystkich pasach :x

O efektach chyba nie muszę pisać..

Jutro wulkanizacja na śniadanie :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co z tym robić. Jak myślicie? co mogło to spowodować?

żarówki były na pewno dobrze dobrane. Dobre napięcie i tp.

Obstawiam złe żarówki, w sensie że jakaś chińska podróbka.

 

Osram cool blue intense. Ale na niebiesko nie świecą ;) własciwie to w ogóle nie świecą :roll:

Parametry są na pewno dobre. Siur ;)

H7 12 V 55 W - dokładnie takie jak na starej żarówce.

 

Dzioba - jak to się objawia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albi to zła karma 8)

 

Ja wczoraj przywaliłem autem i lekko zgiąłem zderzak z przodu, dzisiaj zmieliłem dwójkę w skrzyni :mrgreen: , a Ty się stresujesz jakimiś żaróweczkami, które się przepalają :lol:

 

Słuchaj, bo ja nie wnikam w Twoje zapędy do mielonego i walenia. Co kto lubi :wink: :lol:

tak - stresuję się żaróweczkami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że się nie psuje , mi właśnie wywaliło ponownie checka , kontrolkę airbagów , nie działają grzane tyłki (oba)... Nigdy w żadnym aucie nie miałem problemów z elektryką , nie zakładałem że padnie na Subaraka ;(

Pytanie czy jest gdzieś w Warszawie dobry magik-elektryk od Forysiów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do żaróweczek jeszcze wczorajsza guma dochodzi :evil: . Ale, że się pochwalę :mrgreen: wymiana opony poszła mi dużo lepiej niż we wszystkich naszych poprzednich autach. Gdzie Outback jest najcięższy. I to jeszcze nie mogłem znaleźć lewarka i podnośnik "kręciłem" śrubą, którą przykręca się zapas :mrgreen: . No ale mamy teraz Geolandera jednego :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albi to zła karma 8)

 

Ja wczoraj przywaliłem autem i lekko zgiąłem zderzak z przodu, dzisiaj zmieliłem dwójkę w skrzyni :mrgreen: , a Ty się stresujesz jakimiś żaróweczkami, które się przepalają :lol:

 

Litości, nie straszcie, dziś pierwszy raz pożyczyłem ojcu autko i jestem tak zestresowany, że pracować nie mogę :D

 

BTW, jakby ktoś zobaczył w oświniowanym granatowym klasyku w sedanie siwego brodacza, to znaczy że to mój ojciec w moim autku :) Można kiwać, jest poinstruowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albi,

Dzioba - jak to się objawia?
trzeba przylozyc voltomierz i dodac gazu do +-3krpm jesli pokaze wiecej niz 14,5V to to trzeba sie pochylic nad problemem. Po jakims czasie scianki akumulatora zrobią się nieco obłe
kontrolkę airbagów , nie działają grzane tyłki (oba).
to wszystko jest na jednej z tym ze nie wiem gdzie ona jest w forku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albi,
Dzioba - jak to się objawia?
trzeba przylozyc voltomierz i dodac gazu do +-3krpm jesli pokaze wiecej niz 14' date='5V to to trzeba sie pochylic nad problemem. Po jakims czasie scianki akumulatora zrobią się nieco obłe
kontrolkę airbagów , nie działają grzane tyłki (oba).
to wszystko jest na jednej z tym ze nie wiem gdzie ona jest w forku

 

Chyba tak , tylko że tyłki padły przed kontrolką , znaczy nie działały jak już go kupiłem.

Dziwne jest to że oba... przeważnie pada jeden , ten od kierowcy.

Tak więc przydałby się elektryk który zna się na Subarakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś trochę godności 8)

Tego twojego Muskułkara to nawet pierwszy, lepszy, srebrny Forek objedzie :twisted:

a co chcesz sprawdzić :?: :mrgreen:

DerickB nie kopie się leżącego :mrgreen:

małe że leżącego to jeszcze chorego - Chevy stoi bez skrzyni :roll:

 

Pewnie, że się sprawdzimy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albi to zła karma 8)

 

Ja wczoraj przywaliłem autem i lekko zgiąłem zderzak z przodu, dzisiaj zmieliłem dwójkę w skrzyni :mrgreen: , a Ty się stresujesz jakimiś żaróweczkami, które się przepalają :lol:

 

Litości, nie straszcie, dziś pierwszy raz pożyczyłem ojcu autko i jestem tak zestresowany, że pracować nie mogę :D

 

BTW, jakby ktoś zobaczył w oświniowanym granatowym klasyku w sedanie siwego brodacza, to znaczy że to mój ojciec w moim autku :) Można kiwać, jest poinstruowany :D

 

Widziałem jak szedł bokiem pełnym ogniem na zjeździe z Siekierkowskiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Litości, nie straszcie, dziś pierwszy raz pożyczyłem ojcu autko i jestem tak zestresowany, że pracować nie mogę :D

 

BTW, jakby ktoś zobaczył w oświniowanym granatowym klasyku w sedanie siwego brodacza, to znaczy że to mój ojciec w moim autku :) Można kiwać, jest poinstruowany :D

 

Widziałem jak szedł bokiem pełnym ogniem na zjeździe z Siekierkowskiego :wink:

 

Taaa, to mógł być mój stary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od bardzo przyziemnych spraw, czy wybiera się ktoś na imprezę WARSAW UNLIM PARTY 500+ ?

 

Się wybiera

 

PS. Spot w czwartek - zależnie od pogody - 2 lub 4 koła

 

Ja na spota w czwartek "para kulos" przybędę :mrgreen: no chyba, że do wieczora złożą mi toczydełko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...