Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

ESP, WO GT-R, lecimy dziś znów pod wola-park jeśli śnieg utrzyma się :?:

 

Z chęcią - ale tak około 22:00 może?

 

Kical, pogrozili palcem i tyle :)

 

Coś grozili? Do mnie tylko powiedzieli że nie dadzą się przestraszyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek_Docent, byłeś w końcu pod M1 :?: Ja ESP i WO GTR pojechaliśmy jak tylko miśki zaczęły sprawdzać lanosa i punto :lol:
Dotarliśmy tam z kolega ArH po 23... W części najbliższej Głębockiej już widać było błękitną dyskotekę, więc podjechaliśmy pod IKEA - długo będę pamiętal widok driftujacego amerykańskiego pick-upa... Ze dwie tony co najmniej na mój gust... I spora grupa Subarakow. Potem i tam przyjechały Misiaki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek_Docent, byłeś w końcu pod M1 :?: Ja ESP i WO GTR pojechaliśmy jak tylko miśki zaczęły sprawdzać lanosa i punto :lol:
Dotarliśmy tam zArH po 23... W części najbliższej Głębockiej już widać było błękitną dyskotekę, więc podjechaliśmy pod IKEA - długo będę pamiętal widok driftujacego amerykańskiego pick-upa... Ze dwie tony co najmniej na mój gust... I spora grupa Subarakow. Potem i tam przyjechały Misiaki...

Właśnie ten miśki stały koło nas :) a amerykaniec pojechał od nas :D To my zmyliśmy się przed waszym przyjazdem bo od 23 lataliśmy znów pod wola parkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za super przelatany wieczór. Dobrze, że stadionowa akcja zakończyła się bez kłopotów.

Również dziękuję, co prawda jak popatrzyłem jak śmigacie, to odpuściłem uczestnictwo w ślizganiu, takie tempo jeszcze nie dla mnie ;)

A czy bez kłopotów, zobaczymy. Czekam na telefon lub jakieś wezwanie, oby nic nie przyszło. Policjanci naprawdę byli w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie subaraki spotkane dziś pod euro na targówku i m1 w markach :wink: parę sztuk było 8)

 

Fakt, lekko licząc z 15 sztuk jeździło wczoraj pod M1. Jakoś odechciało mi się jeździć po tym jak jakiś CR-V zaliczył tyłem krawężnik... Pozdrawiam również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że tutaj, ale poradźcie jak przesłać film zainteresowanym. Wielkość 120 MB i wysyłanie trwa wieki, a kompresja RAR niewiele daje :( :? :oops: :roll:

Umieść na jakiejś stronie typu rapidshare i podaj link osobom zainteresowanym. Jeżeli chodzi o wczorajszy stadion, to ja poproszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESP, WO GT-R, lecimy dziś znów pod wola-park jeśli śnieg utrzyma się

bakupno,ESP dzięki wielkie za spotkanko. Miło było poznać i wspólnie polatać tu u tam :twisted: Od rana byłem na badaniach i psychotechnice więc wczorajsza jazda przydała się jak znalazł :D

Pozdrowienia dla wszystkich nocnych marków wczoraj spotkanych pod M1. Co do kolejnego wypadu to ja czekam tylko na sygnał i jestem :mrgreen: Z tego co za oknem i na drodze widać to chyba dziś raczej latanie się nie zapowiada. Jeżeli dziś posypie białego to będę mógł wpaść dopiero po meczu na Ł3. bakupno mam jeden baaaaardzo ładny film i co ja mam z nim zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie subaraki spotkane dziś pod euro na targówku i m1 w markach :wink: parę sztuk było 8)

 

Fakt, lekko licząc z 15 sztuk jeździło wczoraj pod M1. Jakoś odechciało mi się jeździć po tym jak jakiś CR-V zaliczył tyłem krawężnik... Pozdrawiam również :)

 

My ze znajomym znaleźliśmy super zaśnieżone dwa puste parkingi między domoteką a leroy i we dwóch tam śmigaliśmy w tumanach śniegu. Pod M1 nie dało się jeździć bo za duży tłum i lodowisko :( Pod Euro/Leroy nie zdazyliśmy, bo akurat jak dojechaliśmy dojechały też miśki.

 

BTW kto był srebrnym Hawkiem ze zderzakiem tylnym przyklejonym na srebrną taśmę :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że tutaj, ale poradźcie jak przesłać film zainteresowanym. Wielkość 120 MB i wysyłanie trwa wieki, a kompresja RAR niewiele daje :( :? :oops: :roll:

 

A możesz wypalić na płytce lub przyjechać na spota za tydzień z laptopem i bym sobie zgrał na pendrive.

 

Tylko nie wrzucaj na youtube!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...