Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z Adim i Agą i jedno jest pewne-podchodzimy tego wieczoru.

Lecz jest mały problem podajcie, o której bedziecie się przemieszczać i my się tam pewnie pojawimy. Na sam początek możemy się nie ogarnąć. :(

 

Jak rozumiem na ten spocik jest zakaz pojawiania się autem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz pisalem pojawie sie tylko ze bez pozniejszych ekscesow klubowych

 

A to czemu niby???

 

Nie wiesz co tracisz :wink:

 

w piatek bede podjezdzal prostko z grodu Kraka. dzisiaj lsnie wyjezdzam i jutro wracam wieczorem musialem troche spotkania poprzestawiac, zeby zdazyc do Streeta ;) - i moge bys troche zmeciony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede by car -jak wyglada sytuacja z podjazdem pod Street. Oficjalnie to tam jest chyba zakaz wjazdu jak dobrze pamietam, czy są jakieś pachołki blokujące?

Ktoś się zgłszał, że zarezerwuje stoliki w ogródku i miejsce do parkowania obok?

To ile Subarówek przyjedzie? bo z wypowiedzi widzę, że większośc ma ochotę ostro %% i będzie by taxi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życzę miłej zabawy i do zobaczenia moi mili

 

:(

 

 

Kto zamierza pojawić się w piątek w Streecie i jeszcze się nie ujawnił???

 

mysle ze i ja sie pojawie w komplecie :D

 

Powiedz jeszcze, że się wyrobicie na 19.00

buhuhuhuhuhuhahahahahahaha :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

na 19.00 sie nie wyrobimy, jak juz to po 21:00

 

jaka czujnosc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, kto mógłby zarezerwować stolik... Ja nie mam numeru do Boostera. Pewnie parking pod Streetem na jakieś 3 auta by się dało załatwić.

 

Rezerwowanie stolików zrzuciłam na Big G :twisted: Nawet przypominałam dziś esem, więc napewno jest załatwione.

Z tego co wiem, to parkowania pod Arkadią nie ma, ze względu na pojawienie się ogródków Streeta i Bierhalle :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro PIATEK godzina 19.15 mamy zarezerwowane stoliki na dworzu... jezeli wniesiecie o zamiane zeby w srodku to do godz 16 prosze dzwonic do mnie i zmienie jak narazie jest open party.. kto zna ten zna moj numer kto nie niech załuje.. czekam na info czy ma zostac jak jest czy zmienic na wieczore w srodku lokalu!@!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro PIATEK godzina 19.15 mamy zarezerwowane stoliki na dworzu... jezeli wniesiecie o zamiane zeby w srodku to do godz 16 prosze dzwonic do mnie i zmienie jak narazie jest open party.. kto zna ten zna moj numer kto nie niech załuje.. czekam na info czy ma zostac jak jest czy zmienic na wieczore w srodku lokalu!@!

 

Na polu? :lol: :wink:

 

G.Kossakowski, wejdz na GG z laski swojej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...