Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam że odbiegam od tematu ale czy Forek, bardzo ładny swoją drogą, parkujący często w okolicach ul. Kaliskiego jest forumowy? Niby nie oświniaczony ale kto wie... :) Srebrny, na blachach WZ bodajże.

 

No dobra, często widziany, nieoświniaczony Forek koło mojego akademca to mógł być przypadek. Jakaś pracownica poczty czy cuś. Ale dziś widziałem (niestety z daleka) czarną wannę na złotych felach ( <97) z CZYMŚ (nie jestem w stanie powiedzieć czy była to forumowa świnia) na lusterkach! Gwoli ścisłości dodam, że chodzi o Wojskową Akademię Techniczną. Właścicielu! Jeśli chcesz sprzedać to już masz właściciela! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durbos, oczekujemy rozpusty

 

i tanio żeby było i pół nagie kelnerki :P:mrgreen::mrgreen:

 

Będzie dobrze, pogadam z dziewczynami żeby i rozpusta dla oczu była :mrgreen: Termin ustala Forum, ja weryfikuję z rezerwacjami, a menu śledzikowo - płynne przygotuję 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawo! Dziękuję. Kochani jesteście.

Bardzo dziękuję za przybycie i skuteczne nakłonienie syna mego, do życia w zdrowiu*.

* starego za to będzie głowa napieerdalała o poranku :)

Senk ju i do następnego razu.

Nic nie wiedziałem to i nic nie wypiłem, zatem dziś coś wychylę specjalnie za zdrowie DNLka ;-)

Gratulacje! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Będzie dobrze, pogadam z dziewczynami żeby i rozpusta dla oczu była :mrgreen: Termin ustala Forum, ja weryfikuję z rezerwacjami, a menu śledzikowo - płynne przygotuję 8)

 

Jestem za, 16 grudnia po g.20.30 na Wigilę forumową w "Rozpuście" u Durbosa http://www.restauracjarozpusta.pl/

Robimy listę:

 

1. MaciekSubru + Aga

2.

 

 

 

 

PS. I tak Kali płaci w ramach przeprosin :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj moja głowa, gruby trunek był :P

 

a u mnie cichutko, spokojnie...jakbym nic nie wypił :roll:

 

Dawno tak długo i strasznie nie chorowałam, mikstury i łakocie Dnl-a mnie zniszczyły :twisted:

 

Jestem za, 16 grudnia po g.20.30 na Wigilę forumową w "Rozpuście" u Durbosa http://www.restauracjarozpusta.pl/

 

I ja jestem za... zdążę jeszcze przed wyjazdem 8)

 

1. MaciekSubru + Aga

2. vergette

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 grudnia niestety odpada, cała restauracja wynajęta. Zależnie od naszej liczebności możemy śledzikować 14, 15 ( max kilkanaście osób ) lub w sobotę bez ograniczeń, w spożywaniu też bo mamy niedzielę na dojście do siebie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...