Skocz do zawartości

Legends on Wheels


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Czasopismo Automotive News Europe ( http://europe.autonews.com/ ) ogłosiło konkurs na samochodową "legendę" poszczególnych dekad.

Wprawdzie Subaru nie zostało wytypowane w żadnej z dekad, lecz jest możliwość w ostatnim głosowaniu dowolnego wyboru marki / modelu.

Ja wybrałem w tym pytaniu Subaru Impreza STI, gdyż właśnie ten model - moim zdaniem - najbardziej pasuje do tytułu samochodu legendarnego :wink: .

 

Dla tych z Państwa, którzy chcieliby wziąć udział link : http://www.legendsonwheels.com/vote

 

Nagrody też można jakieś wylosować.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Wprawdzie Subaru nie zostało wytypowane w żadnej z dekad, lecz jest możliwość w ostatnim głosowaniu dowolnego wyboru marki / modelu.

Ja wybrałem w tym pytaniu Subaru Impreza STI, gdyż właśnie ten model - moim zdaniem - najbardziej pasuje do tytułu samochodu legendarnego :wink: (...)

jezeli juz o legendarnych Subarakach mowa, to odpowiedz jest jedyna: Impreza GT Turbo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Wprawdzie Subaru nie zostało wytypowane w żadnej z dekad, lecz jest możliwość w ostatnim głosowaniu dowolnego wyboru marki / modelu.

Ja wybrałem w tym pytaniu Subaru Impreza STI, gdyż właśnie ten model - moim zdaniem - najbardziej pasuje do tytułu samochodu legendarnego :wink: (...)

jezeli juz o legendarnych Subarakach mowa, to odpowiedz jest jedyna: Impreza GT Turbo 8)

Nie chciałbym być złośliwy, ale były imprezy GT bez turbo? :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Wprawdzie Subaru nie zostało wytypowane w żadnej z dekad, lecz jest możliwość w ostatnim głosowaniu dowolnego wyboru marki / modelu.

Ja wybrałem w tym pytaniu Subaru Impreza STI, gdyż właśnie ten model - moim zdaniem - najbardziej pasuje do tytułu samochodu legendarnego :wink: (...)

jezeli juz o legendarnych Subarakach mowa, to odpowiedz jest jedyna: Impreza GT Turbo 8)

Nie chciałbym być złośliwy, ale były imprezy GT bez turbo? :mrgreen: :wink:

jezeli mnie pamiec nie myli, to w chwili debiutu na runku europejskim Impreza Turbo byla oznaczona jako "GT Turbo" :wink:

 

http://www.auto-museum.net/vehicule/det ... _1995.html

 

http://www.automobile-sportive.com/guid ... tturbo.php

 

etc.

 

-- 8 cze 2011, o 14:15 --

 

Ależ Panowie, tym samochodem może być tylko Subaru Forester STi 8)
Ja też uważam, że Sti.... tyle że GC8 :P

 

panowie, JDM'y nie maja tu nic do rzeczy, przeciez chodzi o czasopismo Automotive News Europe, wiec tylko EDM'y sie licza, o! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

JDM, EDM - nie zauważyłem żadnych ograniczeń.

 

A ponadto np. p. Kluszczyński ma jednego z pierwszych STI, który oryginalnie był JDM, a teraz polski bardzo :wink:

Że o naszym S 203 nie wspomnę...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby był efekt naszych głosów trzeba ustalić że wszyscy piszą Impreza Sti i tyle a czy GC czy GD to już każdy z nas ma swój typ.

 

A, no właśnie, ja zagłosowałem - pewnie jako jedyny :) na "subaru impreza wrx sti"

btw. subaru impreza to zdecydowanie legenda, świetne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie to jakieś tendencyjne zestawienie. Dacia Logan jest a Subaru Imprezy nie ma :shock: :twisted:

 

 

Nieporozumienie. Może 'Capitan Slow' układał przygotował listę :P Również głosowałbym na GT Turbo - gdyby tylko było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...