Skocz do zawartości

potrzebuje wzór naklejki IMPREZA GL 2.0


simonnt

Rekomendowane odpowiedzi

auto niebawem do malowania a nie moge znależć wzorów tych naklejek z tylnej klapy a chciałbym je nanieść na nośnik i "wydrukowac" na nowo pomalowane auto :) jeżeli ktoś wie gdzie znajde to prosze o pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto niebawem do malowania a nie moge znależć wzorów tych naklejek z tylnej klapy a chciałbym je nanieść na nośnik i "wydrukowac" na nowo pomalowane auto :) jeżeli ktoś wie gdzie znajde to prosze o pomoc

pozdrawiam

 

Znam świetną firmę (Wawa - ew. wysyłka do innego miasta), która według podanego przez Ciebie wzoru zrobi świetnej jakości naklejki. Jeżeli masz jakąś fotkę tej akurat naklejki, o którą Ci chodzi, mogę dać namiar na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto niebawem do malowania a nie moge znależć wzorów tych naklejek z tylnej klapy a chciałbym je nanieść na nośnik i "wydrukowac" na nowo pomalowane auto jeżeli ktoś wie gdzie znajde to prosze o pomoc

Wyślij mi swojego maila na PW, to Ci podeślę w formacie gotowym do wycinania z folii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała poprawka ten napis musi być IMPREZA i pod spodem GL AWD mniejszymi tak jak na aucie z zachowaniem prporcji. Piter- nie pytałem w aso bo znajomy ma malarstwo artystyczne, portrety, rysunki , auta , motory itd więc potrzeba tylko wzór i naklejka się zrobi :) także Sebachon -dzięki za pomoc a tymczasem Godlik -> PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a nie? a co miałoby być w nich nielegalnego? przecież jak chce to mogę sobie nakleić znaczek M :D. napis ECO, szybciej nie moge (22pkt. karne) albo nawen napisac Bentley :Dpodobno polska to wolny kraj i myśle że w kwesti naklejek to może nie przesadzajmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...