Jump to content

potrzebuje wzór naklejki IMPREZA GL 2.0

simonnt
 Share

Recommended Posts

auto niebawem do malowania a nie moge znależć wzorów tych naklejek z tylnej klapy a chciałbym je nanieść na nośnik i "wydrukowac" na nowo pomalowane auto :) jeżeli ktoś wie gdzie znajde to prosze o pomoc

pozdrawiam

auto niebawem do malowania a nie moge znależć wzorów tych naklejek z tylnej klapy a chciałbym je nanieść na nośnik i "wydrukowac" na nowo pomalowane auto :) jeżeli ktoś wie gdzie znajde to prosze o pomoc

pozdrawiam

Znam świetną firmę (Wawa - ew. wysyłka do innego miasta), która według podanego przez Ciebie wzoru zrobi świetnej jakości naklejki. Jeżeli masz jakąś fotkę tej akurat naklejki, o którą Ci chodzi, mogę dać namiar na PW.

auto niebawem do malowania a nie moge znależć wzorów tych naklejek z tylnej klapy a chciałbym je nanieść na nośnik i "wydrukowac" na nowo pomalowane auto jeżeli ktoś wie gdzie znajde to prosze o pomoc

Wyślij mi swojego maila na PW, to Ci podeślę w formacie gotowym do wycinania z folii

mała poprawka ten napis musi być IMPREZA i pod spodem GL AWD mniejszymi tak jak na aucie z zachowaniem prporcji. Piter- nie pytałem w aso bo znajomy ma malarstwo artystyczne, portrety, rysunki , auta , motory itd więc potrzeba tylko wzór i naklejka się zrobi :) także Sebachon -dzięki za pomoc a tymczasem Godlik -> PW

heh a nie? a co miałoby być w nich nielegalnego? przecież jak chce to mogę sobie nakleić znaczek M :D. napis ECO, szybciej nie moge (22pkt. karne) albo nawen napisac Bentley :Dpodobno polska to wolny kraj i myśle że w kwesti naklejek to może nie przesadzajmy :D