Skocz do zawartości

Instalacja/przełożenie klimatyzyacji ?


buhhu

Rekomendowane odpowiedzi

Da się.

Możesz skompletować jak ja, albo kupić komplet od innego auta. Polecam tę drugą drogę.

Do GC/GF z 99' pasuje P&P klima właśnie z tego rocznika, czyli po lifcie (panel sterowania, zespół parownika, itd.).

Jeśli masz wersję turbo, szukaj przewodów pod maską od turbo - inaczej niż w N/A biegnie rurka od kompresora do parownika.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aras_POZ dzięki za szybką odpowiedź. Rozumiem, że drugie rozwiązanie lepsze jednak może się tak zdarzyć że będę musiał kompletować. Czego wtedy konretnie szukać (co składa się na kompletny zestaw)? I jak wygląda kwestia instalacji tego zestawu, trudne zadanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhhu, mam kompresor klimy z GL'96 ... chcesz ?

szumiało w nim łożysko w kole pasowym i zamiast naprawić kupiłem okazyjnie inny (z GT'99 ...)

tyle że leży 2 rok nieużywany ... przed demontażem był sprawny i działał (tylko głośno)

 

a np. tu możesz podejrzeć listę potrzebnych Ci części:

http://opposedforces.com/parts/impreza/ ... er_system/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter na pewno się do Ciebie zgłoszę jak tylko kupię GF8 bo narazie szukam i nic w sensownych pieniądzach nie znalazłem co by mi pasowało poza jedną jak dla mnie idealną wanną(bez klimy):

 

http://otomoto.pl/subaru-impreza-2-0-4w ... 16389.html

 

Dlatego chcę się wywiedzieć ile mnie może kosztować pracy i pieniędzy ta klimatyzacja bo auto wydaje mi się na pierwszy rzut oka idealne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...