Skocz do zawartości

Warsztat i czyszczenie klimy


Johnybegood

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że jak ktoś pyta to nie wolno odpowiadać? Mam forum w RSSach od jakiegoś czasu ale się nie rejestrowałem. Tutaj miałem coś do powiedzenia więc się zarejestrowałem i odpisałem. Rozumiem nieufność, jak wam nie pasuje, niech moderatorzy skasują posta i po sprawie. Podpisać cyrograf krwią że nie jestem w żaden sposób związany z polecanym warsztatem? ;)

Tak się składa że walczyłem długo ze sprowadzonym dla mnie przez (byłego już, właśnie przez tą sprawę) kolegę samochodem, nie tylko z klimą. Mogę polecić też miejsce na regenerację wtryskiwaczy, nieautoryzowany warsztat Opla, a mogę też paru warsztatów nie polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a mój kolega (pan inżynier od klimatyzacji i wentylacji), uświadomił mnie ostatnio, że:

w klimatyzatorach w autach nie ma nic do roboty... wszystkie te zabiegi typu: sprawdzanie szczelności, nabijanie, ozonowanie itp. można sobie odpuścić! Robiliście kiedyś, coś podobnego ze swoimi lodówkami :?:

... a filtr kabinowy ma jedną zaletę: rzadziej trzeba wnętrze odkurzać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...w klimatyzatorach w autach nie ma nic do roboty... wszystkie te zabiegi typu: sprawdzanie szczelności, nabijanie, ozonowanie itp. można sobie odpuścić!
jesteś pewien? :)

w czynniku masz smar a to jak z turbiną - turbo pije, turbo żyje :) i o to głównie chodzi

a porządne "odgrzybianie" to metoda na przykre zapachy z klimy no i słynną legionellozę którą wszyscy straszą :mrgreen: co prawda zdarza się, ale bez przesady.

Robiliście kiedyś, coś podobnego ze swoimi lodówkami :?:

uuu tu bym się nie zgodził... zasada działania taka sama, ale konstrukcja inna i warunki inne ;)

lodówka nie skacze na hopach, nie jeździ po polskich drogach i nikt w wymiennik ciepła nie rzuca kamieniami :P

... a filtr kabinowy ma jedną zaletę: rzadziej trzeba wnętrze odkurzać :twisted:
Ja tam nie narzekam. Mam dwie sąsiadki co mnie zawsze proszą żebym im filtr wymienił :roll: ...tylko czy faktycznie filtr przeciwpyłkowy trzeba wymieniać raz na mieisąc :?: :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...