Skocz do zawartości

ILE PALI NA 100KM ???


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj przedemną kolejna trasa. Na drogach śnieg więc pewnie będzie znowu mało/100km :) bo dojazd do pracy pokazał, że część ludzi nawet poza zabudowanym nie przekracza 50km/h więc wszyscy jadą w jednym dłuuuuugaśnym sznurku pojazdów. mimo wszystko jednak Subaru (nawet Justy) nigdy nie będzie autem dla mistrza jazdy o kropelce :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z którego reku ten legac? Bo mój o ile pamietam to w okolicach 12 litrów w mieście robił. Trasa (niemiecka autostrada 120-140) około 9,1 litra wychodziło.

 

06 na dotarciu, ale na ślizgawce Krakowskiej do 20 litrów na 100 :shock:

Fajna trasa ...... dla subaru

lód śnieg i wieczna "zmarzlina"

Przesiadłem się na przedni napędowego ropniaka.... tym się jechać nie dało!!

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest ile pali na 100KM :)

Więc jak ja miałem jeszcze serie i w Fabi 100 KM to paliła przy spokojnej jeździe mego ojca nawet 4,0/100 Km Ropy :)

Teraz gdy autko ja dorwałem i po tuningu jak zrobiłem to ma ze 160 KM i 340 N/m jak wszystko podliczę:

Power BOX, filtr stożkowy, 3 magnetyzer, strumienica, wydech Mugen. Przy mojej nodze to w trasie 5.0 do 5,5 ale ponoć po chipowaniu można osiągnąć 3,8/100 Km ON, ale jak chcesz jeździć jak ciota to poco dopalać auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest ile pali na 100KM :)

Power BOX, filtr stożkowy, 3 magnetyzer, strumienica, wydech Mugen. Przy mojej nodze to w trasie 5.0 do 5,5 ale ponoć po chipowaniu można osiągnąć 3,8/100 Km ON, ale jak chcesz jeździć jak ciota to poco dopalać auto :)

trochę jednak chyba z tą mocą przesadziłeś :D

no chyba że te 3 magnetyzery tyle dają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zimę to dlamnie w mieście norma 10 litrów! Choć dziś jak liczyłem na stacji miałem 8.5! Rekord osiągłem teraz w zimę miałem 7 litrów plus minus... Sądze że w lato na wąskich (orginalnych) kapciach zejde do 6... Ale to jest straszne :mrgreen: A tak na maxa to jechałem w trasie za borą chyba ok 160 km/h stale to miałem na 100/pół baku :mrgreen: aż sam się dziwiłem gdzie ta benzyna spierd... myślałem, że wskażnik coś nie tego jest :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pali w mieście pomiedzy 11,5 a 12,5

a w trasie poniżej 10

.....bez magnetyzerów :mrgreen:

z 8oma magnetyzerami (w tym jeden lub 2 założone na linke od gazu) podejrzewam że miałbyś gdzieś 250KM i spalanie na poziomie 3l/100km... :wink:

 

wiesz generalnie im więcej tych magnesów tym lepiej ale musisz uważać bo jak zastosujesz ich za dużo to oprócz generowania ogromnej mocy może pojawić się efekt uboczny w postaci przyciągania innych samochodów do twojego auta.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz generalnie im więcej tych magnesów tym lepiej ale musisz uważać

 

Ale to było odniesienie do Fabii z 3-ma na pokładzie

 

Ja miałbym włożyć coś takiego pod maskę :?: ...... NIGDY....nawet siłą :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

.... wiesz generalnie im więcej tych magnesów tym lepiej ale musisz uważać bo jak zastosujesz ich za dużo to oprócz generowania ogromnej mocy może pojawić się efekt uboczny w postaci przyciągania innych samochodów do twojego auta.... :mrgreen:

 

Jak wsadzi ich odpowiednio dużo i będzie blisko jechać za mną, to auto pójdzie mu nawet jak 200 Konne :mrgreen: Jak da na luz to spali nul :mrgreen:

 

P.S. Zbigniew B. Nie polecm wyprawy na hamownie, bo tylko stracisz kase i popsujesz sobie humor :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech Mugen

 

od kiedy Mugen robi wydechy do Skody?

 

Od nigdy ;) Nie sadze by sie splamili czyms takim :mrgreen:

 

Pewnie chodzi o wydech a`la mugen naszych rodzimych producentow, uniwersalny za 200 zl :mrgreen:

 

Pierwszy link w googlach ... (tak swoja droga ciekawi mnie potocznosc uzywania tej nazwy, czy ona aby nie zastrzezona jest?)

 

http://sklep.istore.pl/sklep,219,,,03,, ... 057,0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak swoja droga ciekawi mnie potocznosc uzywania tej nazwy, czy ona aby nie zastrzezona jest

 

jest na pewno zastrzezona, a poza tym firma Mugen robi wydechy (i dużi innych rzeczy) tylko do samochodów marki Honda, i co najśmieszniejsze żaden z nich nie wygląda jak wydech "a ' la mugen"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...