Skocz do zawartości

Czy kupić outbacka?


maric1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem, że myślałem właśnie o tych oponkach, z tego względu, że muszę kupić 5 szt.(zapas). Po przeczytaniu kilku wątków wybrałem 3 opcje:

Pirelli P7

Bridgestone Turanza ER300 Ecopia

Continental ContiPremiumContact 2 215/55R17 94W

a może:

Toyo Proxes CF-1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Continental ContiPremiumContact 2 215/55R17 94W

 

Kiedyś miałem właściwość trakcyjne mokro/sucho dobre albo nawet bardzo dobre (przy spokojnym stylu jazdy) jedyny problem do dość duże zużycie bieżnika tzn. przy 60kkm już były starte do wskaźnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Forka założyłem w zeszłym roku Excellence i tylko do ok 5 - 7kkm było miło, potem już jakby się "uaktywniły".

Okazało się, że niestety zaczynają ząbkować.

Czytałem wcześniej opinie w "testy opon.pl" i właśnie sporo ludzi narzekało na ząbkowanie Excellenców, ale nie wziąłem sobie tego do serca, za to wziąłem opinię znajomego mechaniora, który Goodyeara sobie bardzo cenił...

Tymczasem jeżdżę dalej (stuko-dudnienie nie narasta, stabilne od nieco powyżej 10kkm), teraz mam ponad 20 kkm i nie zmienię ich do końca, który będzie niebawem, bo mam już Outbacka, tyle, że w trakcie roboty podzwonnej.

Do Outbacka kupiłem Continental ContiPremiumContact 2, tym razem kierując się opiniami z w.w. forum!!

Mam nadzieję, że się na nich nie przejadę... znaczy przejadę, ale bez problemów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Forka założyłem w zeszłym roku Excellence i tylko do ok 5 - 7kkm było miło, potem już jakby się "uaktywniły".

Okazało się, że niestety zaczynają ząbkować.

 

Właśnie dlatego pytałem o Excellence, bo do poprzedniego auta kupiłem goodyear efficientgrip i po kilku tysiącach już tak miło nie było:(

Wychodzi na to, że kupię Continentale (er300 tylko ecopia :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupione.

Opony kupione (Continental ContiPremiumContact 2).

Dzięki Wszystkim za pomoc (jest pierwszorzędna).

...czyli jak w 16 dni spełnić marzenia (Twój pierwszy post z 5 czerwca: Chcę spełnić swoje marzenie i kupić sobie subaru) :D

A teraz w pakiecie do dobrego wózka dostajesz jeszcze gratis wsparcie The Forum! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...