Skocz do zawartości

Miły prezent za okazaną pomoc. Jak Wam się podoba??


DrAST

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam takie pytanie czemu SIP lub Subaru-Japan nigdy nie chciało wykupić licencji na świniaka żeby ja gadżetach subaru można było świnie umieszczać :mrgreen:

Juz kiedys kto o tym pisał, ze chcieli zgode na "swiniaka" ale bez odpowiedzi ze strony autora/własciciela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Morgiana

Juz kiedys kto o tym pisał, ze chcieli zgode na "swiniaka" ale bez odpowiedzi ze strony autora/własciciela...

 

Toć to logo czasopisma jest, także nie bardzo mnie dziwi, że nie mogą go kupić... :roll:

I wątpię żeby na poważnie próbowali, bo po co? Subaru ma swoje logo przecież :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DrAST, ja jestem chetny na taka czapke, skrobnij warunki na PW

 

tylko teraz tak w oglnym chcialbym napomknac, ze jest tu taki jeden co przyjal kase za czapki zimowe i do tej pory jej nie mam niestety, a nastepna zima zapasem, i zebym w Twojej z daszkiem nie musial smigac na rajdzie barborki :roll: :twisted::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te tantiemy autorskie to jakieś poważne kwoty ? :mrgreen:

 

 

Jadę kiedyś z Warszawy do Radomia . Deszcz leje spory. Jestem na wysokości anteny w Łazach i widzę na drodze stoi auto osobowe , a kilkadziesiąt metrów dalej (pod parasolem) kobieta i macha ręką . Zatrzymuję się , a ona pyta czy do Krakowa ? Ja odpowiedam że tylko do Radomia , a ona -" a pokochamy się " ? :shock: :shock: :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys kto o tym pisał, ze chcieli zgode na "swiniaka" ale bez odpowiedzi ze strony autora/własciciela...

 

Toć to logo czasopisma jest, także nie bardzo mnie dziwi, że nie mogą go kupić... :roll:

I wątpię żeby na poważnie próbowali, bo po co? Subaru ma swoje logo przecież :roll:

Jest jest, nawet gdzies na forum o tym bylo pisane, jak SPRT przygotowywalo rajdówke to ktos zapytał czy będzie swinia a ktos z "góry" odpisał ze nie bylo odezwu czy cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko teraz tak w oglnym chcialbym napomknac, ze jest tu taki jeden co przyjal kase za czapki zimowe i do tej pory jej nie mam niestety, a nastepna zima zapasem, i zebym w Twojej z daszkiem nie musial smigac na rajdzie barborki :roll: :twisted::P

 

Luzik- nie mam w nawyku robienia przekrętów, nie sprzedaję na lewo, nie pobieram zaliczek.

 

 

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany czapką proszę pisać na PW. Jeżeli chodzi o warunki zakupu.

 

Dostaję informację co ma być na froncie czapki a co po bokach, oraz info o kolorze czapki i haftu.

 

Następnie w ciągu jednego dnia czapka zostaje wysłana do zamawiającego. Po otrzymaniu sprawdzamy czy wszystko jest oki.

Jeżeli tak to na dołączonej FV jest numer konta i dane do wykonania przelewu. W tytule przelewu wpisujemy nr FV.

 

Myślę, że to uczciwe warunki i kupujący nie ponosi się żadnego ryzyka.

 

Koszt wysyłki to 7,5zł/brutto.

 

Piotrek

 

-- Pn cze 06, 2011 3:07 pm --

 

gendziu, tu nie będzie takich problemów :D

 

-- Pn cze 06, 2011 2:13 pm --

 

gendziu napisał(a):

DO NIELAGALA Z TYMI CZAPKAMI

 

 

pisałem o tym na PW z DrAST, :twisted:

 

bakupno ja Ci już mówiłem, że takie żarciki są ok ale nie jak mam zapchane usta śniadaniem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Piotrek

 

-- Wt cze 07, 2011 10:53 am --

 

Ci którzy pisali do mnie na PW :arrow: wszystko wysłane.

 

gendziu odczytaj pocztę :!:

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

po co? Subaru ma swoje logo przecież :roll:

 

No mi taka wizja przez łeb przszła:

 

subaruimprezawrxsti4.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

:mrgreen::mrgreen:

 

I jak by było łatwo zapamiętać nowe logo! Nowa strategia - odejście od znaku plejad na rzecz trzody :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DrAST, dzieki za czape córka mi ja porwała świnka jej się podoba :D kasa leci wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że wszystko poszło gładko i nic nie zaginęło. Polecam się na przyszłość gdyby ktoś potrzebował haftu czy cuś. Mam w miarę fajne warunki współpracy ze studiem hafciarskim. :mrgreen:

 

gendziu- a nie mówiłem, że będzie szybciej niż na barbórki?? :lol:

 

P.

 

-- N cze 12, 2011 10:09 pm --

 

DrAST, dzieki za czape córka mi ja porwała świnka jej się podoba

 

 

Poczekaj aż córa zrobi prawko. Zobaczysz jak Ci furę porwie :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...