Skocz do zawartości

Miły prezent za okazaną pomoc. Jak Wam się podoba??


DrAST

Rekomendowane odpowiedzi

Po zakupie Subaru przyszedł do mnie kolega nieśmiało obejrzał auto i... zachorował. Klapki na oczach, sprzedał swój samochód i rozpoczęliśmy poszukiwania. Po trzech miesiącach wreszcie udało się. Znaleźliśmy samochód dla niego.

Jako, że nie mam nawyku brania kasy od znajomych za takie przysługi kumpel odwdzięczył mi się w taki oto sposób. Jak wam się podoba?? Moim zdaniem super.

 

1zfrjoo.jpg

 

25g5wkg.jpg

 

23tgnt0.jpg

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skubaniec dostał dwa komplety kół więc lipa. Ale może podpytam i coś mu pomogę to bluzę mi zrobi i znowu będę się chwalił :twisted: Oczywiście gdybyś chciała to pewnie i Tobie coś takiego może zrobić :mrgreen:

 

A tak na marginesie: fajnie, że wpadł na taki pomysł i po godzinach (pracuje w hafciarni) wymyślił coś takiego. Kurcze nie widać na fotce ale z drugiej strony mam nick forumowy.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę ja kiedyś przez las, patrzę a tu kobieta z ok. 8letnią córką walczy z kapciem... spieszyłem się, ale myślę, że kurna nie zostawię jej tak. Zatrzymałem się, zmieniłem koło (i dzięki Bogu, bo ona zaczęła śruby odkręcać bez podnośnika, nawet go nie wyjęła :shock: ) i zabieram się, a babka wyjmuje 10 (słownie: dychę :P ) i chce mi płacić... :shock: :shock: :shock:

Zasugerowałem tylko b. delikatnie, że mnie tym obraża :twisted::P życzyłem miłego dnia i pojechałem dalej...

Wolałbym czapkę... :P:mrgreen:

 

Też chcę taką :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę ja kiedyś przez las, patrzę a tu kobieta z ok. 8letnią córką walczy z kapciem... spieszyłem się, ale myślę, że kurna nie zostawię jej tak. Zatrzymałem się, zmieniłem koło (i dzięki Bogu, bo ona zaczęła śruby odkręcać bez podnośnika, nawet go nie wyjęła :shock: ) i zabieram się, a babka wyjmuje 10 (słownie: dychę :P ) i chce mi płacić... :shock: :shock: :shock:

Zasugerowałem tylko b. delikatnie, że mnie tym obraża :twisted::P życzyłem miłego dnia i pojechałem dalej...

Wolałbym czapkę... :P:mrgreen:

 

Też chcę taką :mrgreen: :wink:

Dobra dobra Ty mnie tutaj oczu nie mydlij "dychami" tylko fotki matki dawaj, Córki zachowaj dla siebie :D

 

Co do czapki to fajna ale jak wszystkie ubrania Subarowe i nie tylko nadaja sie chyba tylko na spota albo ewentualnie jakis rajd, na codzien na ulice bym sie nie wypuscil w takich ciuchach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę ja kiedyś przez las, patrzę a tu kobieta z ok. 8letnią córką walczy z kapciem... spieszyłem się, ale myślę, że kurna nie zostawię jej tak. Zatrzymałem się, zmieniłem koło (i dzięki Bogu, bo ona zaczęła śruby odkręcać bez podnośnika, nawet go nie wyjęła :shock: ) i zabieram się, a babka wyjmuje 10 (słownie: dychę :P ) i chce mi płacić... :shock: :shock: :shock:

Zasugerowałem tylko b. delikatnie, że mnie tym obraża :twisted::P życzyłem miłego dnia i pojechałem dalej...

Wolałbym czapkę... :P:mrgreen:

 

Też chcę taką :mrgreen: :wink:

Dobra dobra Ty mnie tutaj oczu nie mydlij "dychami" tylko fotki matki dawaj, Córki zachowaj dla siebie :D

leon już wrzucił... w estetach... :twisted::P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz uraz do passatów ?

Przychodzi skośnooki do mojego kumpla, który handlował częściami na giełdzie i pyta:

-mata dedata do patataaaa?

- :shock: że co? pyta kumpel

-no mata dedata do patataaaa?

- :shock: Nie!

Skośnooki poszedł do kilku innych wywołując wszędzie podobną reakcję!

Zgadnijcie co chciał kupić?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zderzak do passata!

:twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do czapki to fajna ale jak wszystkie ubrania Subarowe i nie tylko nadaja sie chyba tylko na spota albo ewentualnie jakis rajd, na codzien na ulice bym sie nie wypuscil w takich ciuchach :D

 

:shock: Dlaczego?? Nie jest jakaś festyniarska. Przecież świniacza z lusterka też nikt nie zrywa tylko dlatego, że nie jest na spocie.

 

Kaszkiecik super - a czy mógłby dla forumowiczów na indywidualne zamówienia robić takie czapulki ?

Ja na pewno byłbym chętny :D

 

 

Też chcę taką :mrgreen: :wink:

 

Postaram się wieczorkiem zapytać ile by kosztowała taka czapka. Jeżeli będą chętni i cena odpowiednia to myślę, że nie będzie problemu.

 

P.

 

-- Pn cze 06, 2011 6:58 am --

 

Miałem dowiedzieć się o cenę czapeczki więc wszystkim zainteresowanym odpowiadam:

 

czapka w kolorze czarnym lub białym z wyhaftowanym świniaczem z przodu, logo Subaru z boku oraz nickiem lub napisaem forum.subaru z drugiej strony (haft w kolorze czarnym, białym, czerwonym, niebieskim jasnym lub ciemnym, różowym, zielonym, żółtym lub innym na zamówienie) kosztuje 22zł + koszt przesyłki.

 

Jeżeli będzie ktoś zainteresowanym proszę pisać.

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapka może być wykonana w ciągu jednego dnia.

 

Pani Andrzeju oczywiście, że nie posiadam (ani ja ani kolega). Miał to być miły gadżet a nie produkcja wielkonakładowa. Skoro dealer marki zwrócił na to uwagę a ja nie będę kombinował z załatwianiem czegokolwiek... to wykonanie czapki z logo jest niemożliwe.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logo Subaru z boku oraz nickiem lub napisaem forum.subaru

 

A zgode producent posiada.... :?: :roll:

 

oj tam Panie Andrzeju, to mało istotne szczegóły :wink:

 

 

szubaru miejmy nadzieje że będą dostarczone szybciej niż zimowe :lol::P ale niebieska mogła by być :)

 

-- Pn cze 06, 2011 9:26 am --

 

DrAST, i słusznie będzie z nikiem forumowym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...