Jump to content

impreza 2004

loco734
 Share

Recommended Posts

Guest zacier

szalony734 wiem kto zrobił za 15 tyś zł . Zupełnie nie wiem jak to jeździ . Zapytaj w ASO w Radomiu bo mają przystępne ceny ale nie wiem czy zechcą sie bawić bo mają dłuuugie kolejki .

szalony734 wiem kto zrobił za 15 tyś zł . Zupełnie nie wiem jak to jeździ . Zapytaj w ASO w Radomiu bo mają przystępne ceny ale nie wiem czy zechcą sie bawić bo mają dłuuugie kolejki .

dzieki bardzo za info.chcialem zobaczyc jak to sie kalkuluje

akcja jest taka mieszkam w uk. myslalem o kupnie autka a po powrocie zrobic go na wlasciwa strone za rok czy dwa . a dobrze zrobione jaki to koszt? A moze koszt przeklatki cupe z cena :lol:

Guest zacier

Jak policzysz wszystkie koszty to okaże sie że nie warto . Dolicz sobie budę z kierą po lewej i mnóstwo części potrzebnych dodatkowo . Nawet jeśli okaże się to opłacalne to bieganie za częściami na przekładkę da Ci w kość . Moim zdaniem nie warto , oszczędności są nie wielkie albo żadne . Wszystko zależy od tak wielu czynników że chyba nawet bym, tego nie brał pod uwagę . Nawet efekt końcowy jest loterią . Jak wszystko idzie zgodnie z planem to warto , ale każdy poslizg daje straty .

Guest zacier
to efekt nie pewny zysk nie pewny pozostaje doinwestowanie turbo dziadka to jest pewne autko :mrgreen:

Kupić i tak możesz anglika . Jak wrócisz do kraju to będziesz miał dawcę części dla europejskiej wersji .

to efekt nie pewny zysk nie pewny pozostaje doinwestowanie turbo dziadka to jest pewne autko :mrgreen:

Kupić i tak możesz anglika . Jak wrócisz do kraju to będziesz miał dawcę części dla europejskiej wersji .

jak duzo czesci pasuje od legacy 92-94?