Skocz do zawartości

impreza 2004


loco734

Rekomendowane odpowiedzi

szalony734 wiem kto zrobił za 15 tyś zł . Zupełnie nie wiem jak to jeździ . Zapytaj w ASO w Radomiu bo mają przystępne ceny ale nie wiem czy zechcą sie bawić bo mają dłuuugie kolejki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szalony734 wiem kto zrobił za 15 tyś zł . Zupełnie nie wiem jak to jeździ . Zapytaj w ASO w Radomiu bo mają przystępne ceny ale nie wiem czy zechcą sie bawić bo mają dłuuugie kolejki .

dzieki bardzo za info.chcialem zobaczyc jak to sie kalkuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak policzysz wszystkie koszty to okaże sie że nie warto . Dolicz sobie budę z kierą po lewej i mnóstwo części potrzebnych dodatkowo . Nawet jeśli okaże się to opłacalne to bieganie za częściami na przekładkę da Ci w kość . Moim zdaniem nie warto , oszczędności są nie wielkie albo żadne . Wszystko zależy od tak wielu czynników że chyba nawet bym, tego nie brał pod uwagę . Nawet efekt końcowy jest loterią . Jak wszystko idzie zgodnie z planem to warto , ale każdy poslizg daje straty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to efekt nie pewny zysk nie pewny pozostaje doinwestowanie turbo dziadka to jest pewne autko :mrgreen:

Kupić i tak możesz anglika . Jak wrócisz do kraju to będziesz miał dawcę części dla europejskiej wersji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to efekt nie pewny zysk nie pewny pozostaje doinwestowanie turbo dziadka to jest pewne autko :mrgreen:

Kupić i tak możesz anglika . Jak wrócisz do kraju to będziesz miał dawcę części dla europejskiej wersji .

jak duzo czesci pasuje od legacy 92-94?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...