Skocz do zawartości

Obudowy dodatkowych zegarów do SI MY95


komancz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z Was pzrerabial temat gdzie w starej SI umiescic dodatkowe zegary? W nowszych nie ma problemu-wyciagamy schowek na okulary i kupujemy gotowy daszek na 3 zegary 52mm, ale w starej juz nie jest tak wesolo... Pozostaje montaz na slupku,ale moze ktos z Was widzial gdzies u kogos jakis fajny patent ewentualnie ma jakis pomysl?

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić gotowy słupek A na dwa albo trzy zegary, możesz go zrobić na zamówienie. Albo możesz zamontować trzy zegary zamiast centralnych nawiewów powietrza, ewentualnie zamiast radia. Możesz przymocować zegary do obudowy kolumny kierownicy. Możesz zrobić sobie taki daszek na środku deski. Możesz zamontować zegary niżej, tam gdzie zapalniczka i popielniczka. W sumie możliwości jest dość dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić gotowy słupek A na dwa albo trzy zegary, możesz go zrobić na zamówienie. Albo możesz zamontować trzy zegary zamiast centralnych nawiewów powietrza, ewentualnie zamiast radia. Możesz przymocować zegary do obudowy kolumny kierownicy. Możesz zrobić sobie taki daszek na środku deski. Możesz zamontować zegary niżej, tam gdzie zapalniczka i popielniczka. W sumie możliwości jest dość dużo.

 

Mati - dzieki za sugestie, wydaje mi sie, ze najlepszy bedzie slupek, lub obudowa kierownicy.Nie chce sie pozbywac wlotow centralnych ;) radia rowniez a miejsce popielniczki jest za nisko aby miec kontrole nad tym co sie dzieje.Dodatkowa obudowa na desce nie wchodzi w rachube bo wyglada imho tragicznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowa obudowa na desce nie wchodzi w rachube bo wyglada imho tragicznie

 

Tu się zgadzam, Tak jest w mojej i nie uważam tego za najlepszy pomysł. Prawdopodobnie zmienię to i zegary powędrują na słupek, choć trzeba przyznać, że umieszczenie ich na środku deski jest dość wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie podobają w słupku. Wolę na środku ale jak najbaridzje odsunięte, Większość budek do Imprezy ma je za blisko kierowcy i trzeba odwracać głowę do środka auta zamiast patrzeć na drogę. Na słupku za bardoz ograniczają widoczność w aucie ulicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie podobają w słupku. Wolę na środku ale jak najbaridzje odsunięte, Większość budek do Imprezy ma je za blisko kierowcy i trzeba odwracać głowę do środka auta zamiast patrzeć na drogę. Na słupku za bardoz ograniczają widoczność w aucie ulicznym.

Kuba, to byś musiał zobaczyć u mnie jak jest w słupku jeden wskaźnik. Jest on maksymalnie na dole, tak aby nie nic zasłaniał. A co do daszków, to zgadzam się z tobą, niektóre są duże, a niektóre są za małe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko dodam, ze zegary w budce wygladaja profi (...)

Mialem i w slupku i w budce. Zdecydowanie wole to drugie rozwiazanie.

 

W pełni się zgadzam.

 

 

 

 

Bo sam tak będę miał :mrgreen:.

 

Przemeq, a ty masz Defi takie jak miał MarcinJ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...