Jump to content

Jakie opony do STI

Recommended Posts

• 11 months later...
  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

taki plusik przy wykrzykniku klikasz i przyznajesz :wink:

RE050A jest następcą RE050. Różnica pomiędzy RE050A, a RE070 jest spora. Jak wskazywano powyżej, do STI najlepiej chyba wybrać RE070. Rozważyłbym jeszcze np. Michelin Pilot Sport Cup

ja ze swojej strony polecam RE 050A zarówno do jazdy na codzień jak i sporadycznymi wypadami na tor 8)   Miałem RE 070 w STi i WRX-ie i na tych gumkach jak nie są rozgrzane trzeba piekielnie uważ

Potwierdzam Continental sportcontact 5 jest mega,ma super trzymanie na mokrym i na suchym jest cicha i do jazdy na codzień 

przy zmiennych warunkach idealna.A najlepsza opcja na kompromis to komplecik do użytku  codziennego i drugi slick na tor.  :)

• 5 months later...

Panowie, polecić możecie jakąś dobra oponę, rozmiar 225/40/18, oprócz ContiSportContact, bo widzę że ostanie strony tego tematu są właśnie o niej. ;)

Codzienna jazda miejscami agresywna ^^

Edited by Nooxiu
  • 1 year later...

Panowie, odkopię kotleta - na co dzień + trochę wygłupów czasem co lepiej (rozmiar 225/45R17):

- conti sportcontact5

- pirelli pzero

Panowie, odkopię kotleta - na co dzień + trochę wygłupów czasem co lepiej (rozmiar 225/45R17):
- conti sportcontact5
- pirelli pzero
Michelin Pilot Sport 4

Michelin Pilot Sport 4

Ostatnimi czasy dużo osób poleca. Ja równie na Michelinie się jeszcze nie zawiodłem.

Również polecam powyższe Michałki - świetna opona. Parametry ma bardzo dobre, a jest bardziej komfortowa od Potenzy RE070.