Skocz do zawartości

Jakie opony do STI


Rumburak

Rekomendowane odpowiedzi

że następcą RE070 jest RE050a, czy faktycznie wiecie coś o tej oponie?

 

 

To zupełnie inna opona, ani nie następca, ani przedstępca :wink:

 

I chociaż re050 to bardzo dobra opona, to tu nie ma nawet czego porównywać. Re070 to inna liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, bo w Bridgestonie mówią, że następcą RE070 jest RE050a, czy faktycznie wiecie coś o tej oponie?

RE050A jest następcą RE050. Różnica pomiędzy RE050A, a RE070 jest spora. Jak wskazywano powyżej, do STI najlepiej chyba wybrać RE070.

Rozważyłbym jeszcze np. Michelin Pilot Sport Cup

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony polecam RE 050A zarówno do jazdy na codzień jak i sporadycznymi wypadami na tor 8)

 

Miałem RE 070 w STi i WRX-ie i na tych gumkach jak nie są rozgrzane trzeba piekielnie uważać jak spadnie świeży deszcz szczególnie w koleinach - po za tym opona trzyma jak wściekła :!:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie to zabrzmi ale RE050A w porównaniu z Firestone SZ90 to kapcie do dupowozu.

 

Miałem ostatnio na samochodzie na zmianę jedne i drugie. Wg mnie SZ w kwestii reakcji i sztywności bocznej są o niebo lepsze od RE.

A komfort bardzo podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne pod temat pytanko...

 

czy w 4 napędzie ( GT ) pwoinny być wszystkie cztery opony takiego samego rozmiaru? Czy tył może być szerszy?

 

pzdr.

Musisz mieć wszystkie takie same opony: ten sam rozmiar, producent, model i stopień zużycia. W przeciwnym razie ryzykujesz uszkodzenie napędów :idea:

Jeżeli masz opony w innym niż seryjny rozmiarze, to lepiej nie używaj oryginalnej dojazdówki. Powód, jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...