Skocz do zawartości

Gdzie przyciemnić szyby (W-wa)


Strud

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja walę tu niedługo :arrow: http://www.sciemniacze.pl

 

Też polecam w tamtym roku ładnie mi przyciemnili szyby w EVO X

 

ja planuje to zrobić w Garwolinie (60 km od Wa-wy):

F.U.H. Spec Glass Łukasz Kowalski

tel. 693440966

cena 350PLN

 

Tą firmę też polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej samemu to zrobić przynajmniej spróbować folia 20 zł więc koszt ryzyka nie taki duży.

 

Drut mode activate:P

 

 

Folia ze sklepów "tuningowych" za 20PLN nijak ma się np do hamerykańskiego SunGuarda, a pęcherzyki przy samoróbie, a później rysy na taniej folii są nie do zaakceptowania. Nie da się tą folią zrobić estetycznie i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej samemu to zrobić przynajmniej spróbować folia 20 zł więc koszt ryzyka nie taki duży.

 

Drut mode activate:P

 

 

Folia ze sklepów "tuningowych" za 20PLN nijak ma się np do hamerykańskiego SunGuarda, a pęcherzyki przy samoróbie, a później rysy na taniej folii są nie do zaakceptowania. Nie da się tą folią zrobić estetycznie i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie później problemów z policją?

U mnie przednie boczne szyby okleili folią o przepuszczalności 35% i do tej pory nie miałem problemów. Zobaczymy jak długo :P

ja w galerii tonów jak przyciemniłem sobie szyby z przodu to też niby najniższym stopniem (miało być wszystko zgodnie :P ) ale jak wyszło na badaniu przez policję.... zabieramy dowód :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie później problemów z policją?

U mnie przednie boczne szyby okleili folią o przepuszczalności 35% i do tej pory nie miałem problemów. Zobaczymy jak długo :P

ja w galerii tonów jak przyciemniłem sobie szyby z przodu to też niby najniższym stopniem (miało być wszystko zgodnie :P ) ale jak wyszło na badaniu przez policję.... zabieramy dowód :roll: :mrgreen:

 

 

no właśnie, standardowa szyba ma przepuszczalność rzędu 70%

Więc niestety to nigdy nie będzie zgodne z naszym prawem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem idei przyciemniania przednich bocznych szyb... czemu nie przyciemnić od razu przedniej głównej?

Ale dobra, specyficzne towarzystwo zazwyczaj je sobie przyciemnia - nie muszę tego rozumieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem idei przyciemniania przednich bocznych szyb... czemu nie przyciemnić od razu przedniej głównej?

Ale dobra, specyficzne towarzystwo zazwyczaj je sobie przyciemnia - nie muszę tego rozumieć...

 

 

jakbym mógł to bym przyciemnił wszystkie szyby folią 35% (oprócz czołowej) > dla mnie o wiele lepiej wygląda auto z takim niewielkim przyciemnieniem.

To bardziej kwestia osobistego pojęcia estetyki niż faktycznej praktyczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem idei przyciemniania przednich bocznych szyb... czemu nie przyciemnić od razu przedniej głównej?

Ale dobra, specyficzne towarzystwo zazwyczaj je sobie przyciemnia - nie muszę tego rozumieć...

 

 

jakbym mógł to bym przyciemnił wszystkie szyby folią 35% (oprócz czołowej) > dla mnie o wiele lepiej wygląda auto z takim niewielkim przyciemnieniem.

To bardziej kwestia osobistego pojęcia estetyki niż faktycznej praktyczności

 

tak odrazu specyficzne towarzysto :P

 

a faktycznie auto lepiej wygląda i koleżanki zawsze luźniej czuły się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem idei przyciemniania przednich bocznych szyb... czemu nie przyciemnić od razu przedniej głównej?

Ale dobra, specyficzne towarzystwo zazwyczaj je sobie przyciemnia - nie muszę tego rozumieć...

 

 

Nie musisz...

 

A po co przyciemniać tylne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Chciałem nieco odświeżyć temat.... irytują mnie roletki na tylnych szybach więc pomyślałem ..Czemu nie... i chcę nieco przyciemnić szyby w OBK.... wygoda dla młodych... pewnie i mniej się samochód nagrzewa..i takie tam...

Co polecacie i gdzie na Praskiej stronie...

znalazłem coś na Płochocińskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zleciłem na Postępu 5. Na hasło "forum subaru" dostałem rabat.

Po 2 latach policja kazała zerwać z przednich bocznych - swoją drogą: argument o zagrożeniu na drodze, bo widocznosć jest mała jest niedorzeczny... większość okularów przeciwsłonecznych przepuszacza jeszcze mniej światła a jakoś drogówka nie sprawdza ich homologacji i "okularnikom" dowodów nie zabiera/okularów nie zdejmuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak delikatnie/niedelikatnie, dla przedniej ma być 75% przednie boczne 70% te w obrocie ponad 180stopni od kierowcy jak sie chce.

Seryjnie już auta mają te przepuszczalności osiągnięte w większości. Każde następne naklejenie zmniejsza przepuszczalność co jest niedozwolone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość okularów przeciwsłonecznych przepuszacza jeszcze mniej światła a jakoś drogówka nie sprawdza ich homologacji i "okularnikom" dowodów nie zabiera/okularów nie zdejmuje...

W nocy zazwyczaj nie jeździ się w okularach przeciwsłonecznych ;)

 

Ja mam przyciemnione dość mocno szyby z tyłu i mimo, że nie wygląda to może elegancko, bardzo sobie to chwalę.

Po pierwsze słońce tak nie grzeje w moją córkę, po drugie trzeba się postarać, żeby zobaczyć co jest w środku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przednich szybach jakakolwiek folia jest zabroniona. Nawet transparentna ....
można oklejać folią tak tylko żeby przepuszczalności nie zmniejszać np. przeciwwłamaniową.

 

Polecam dannygarage.pl i powołać się na mnie. Bardzo dobrze robią swoją robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dannygarage.pl

coś im nie bangla....

 

faktycznie nie hula. Tu masz info z google:

 

Danny Garage. Adres: Postępu 3 a, Warszawa Przyciemnianie szyb: 880 21 99 21. Auto Spa: 600 309 600. Zmiana koloru: 660 533 775

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...