Jump to content

III runda Ogólnopolskiego Rallysprintu ABCUP - Toruń


Piotrowiak

Recommended Posts

W sobotę 4 czerwca Automobilklub Bydgoski zaprasza na wyjątkową imprezę. Początek zawodów zostanie rozegrany na toruńskim "Poligonie" przy ulicy Andersa. Później kierowcy przeniosą się do samego centrum Bydgoszczy, gdzie ulicami Starego Miasta przejadą widowiskowy odcinek specjalny. Dodatkowo odbędzie się turniej na symulatorach rajdowych samochodem BMW E30 w Richards Burns Rally. Bydgoski odcinek specjalny jest również wliczany do klasyfikacji imprezy.

Po godz. 20 wszyscy uczestnicy zawodów zostaną zaproszeni do bydgoskiego OlimpicBowlingCenter przy ul. Toruńskiej 59, gdzie do samego rana będzie trwała impreza integracyjna z dyskoteką i turniejem bowlingowym (turniej zaczynamy od 22, stoliki zarezerwowane są od 21.30 - również w cenie wpisowego).

Do udziału w zawodach zapraszamy wszystkich wymagających zawodników oraz kierowców startujących amatorsko posiadających sprawny technicznie samochód i kask. Każdy uczestnik sobotnich zawodów sklasyfikowany w generalce cyklu Bydgoski Mistrz Kierownicy, zostanie zwolniony z wpisowego na IV rundę ABCUP w Bednarach pod Poznaniem 30 lipca br.

Plan zawodów:

9.00 - 10.00 - treningi w Toruniu na torze rajdowym "Poligon".

10.00 - start pierwszej załogi z pomiarem czasu

16.00 - start pierwszej załogi na Starym Rynku w Bydgoszczy.

W Toruniu planujemy osiem bardzo długich odcinków + poranny trening na odcinku testowo- treningowym. Każdą z prób rozpoczynamy wspólnym zapoznaniem trasy w kolumnie za pojazdem organizatora. Następny przejazd to już szybsza jazda zapoznawcza z trasą w odstępach czasowych między kierowcami, jednak bez pomiaru czasu. Trzy kolejne przejazdy każdej z prób to już walka o cenne sekundy z wykorzystaniem profesjonalnego pomiaru czasu (kostki pomiarowe w każdym samochodzie). Wyniki z próby będą na bieżąco wyświetlane na monitorze, a po każdej pętli wydruki klasyfikacji z pętli są wywieszane w biurze imprezy. Wyniki live na http://www.motoresults.pl

Od godz. 16.00 na starym rynku w Bydgoszczy podczas odprawy wyjaśnimy zawodnikom wszystkie szczegóły dalszej jazdy.

Wpisowe w wysokości 199 zł (zgłoszenie wypełnione w 2 terminie to 249 zł) płatne jest w dniu imprezy. Elektronicznie zgłoszenie należy wypełnić do dnia 2. czerwca.

Regulamin uzupełniający:

http://www.bmw-challenge.pl/wp-content/ ... z-2011.doc

Elektroniczny formularz zgłoszeniowy oraz prowizoryczna lista zgłoszeń: http://www.abcup.chronotec.pl/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...