Jump to content

impreza STI US spec MY08 "lanos"

GISek
 Share

Recommended Posts

Szukałem,ale przyznam się, że nie mogę znaleźć odpowiedzi. Teściu jeździ Lanosem STI US spec MY08 i niestety na przedniej szybie jest pokaźna rysa przez połowę szerokości szyby. Telefony do ASO serwisu Subaru zaowocowały info, że "amerykanami" to oni się nie zajmują, a w ogóle to oryginał kosztuje kilka tysięcy złotych... Panowie niech mi ktoś powie, czy istnieje szansa by w Warszawie lub w Radomiu można było wstawić szybę za normalne pieniądze?

serio. lepiej powiedzieli po podaniu numeryu VIN, że US spec mają inną krzywiznę szyby i nie da rady załozyć z UE spec. Prawda to?

serio. lepiej powiedzieli po podaniu numeryu VIN, że US spec mają inną krzywiznę szyby i nie da rady załozyć z UE spec. Prawda to?

Które to ASO tak palnęło :shock:

powiedzieli po podaniu numeryu VIN, że US spec mają inną krzywiznę szyby i nie da rady załozyć z UE spec.

To może być prawda ponieważ USA to kraj wielkich jaj i u nich nawet ziemia nie jest tak okrągła jak w Europie stąd różnice w krzywiznach szyb :roll: :mrgreen:

A na poważnie to zakrawa mi to na sprawę dla Strefy 11 8)

Kiedyś może spróbujemy zgłębić tajemnice strefy 11 :P A tymczasem problem jest palący i niecierpiący zwłoki :) Rozpaczliwie proszę o pomoc w powyższej sprawie:) mogę się odwdzięczyć umyciem auta:) pucowanie na wysoki połysk:)

wstawienie szyby= cena szyby+czynność wymiany uszkodzonej na nową :D

A tak zupełnie serio, szwagier wymieniał szybę w 190-tce, do tego auta zamiennik kosztował 450 zł nie licząc "operacji" wycięcia szyby i wstawienia nowej, w renault do "kangura" nowa szyba również oscylowała w granicach 500zł.

Szczerze mówiąc takich kwot się spodziewałem.

Telefony do ASO serwisu Subaru zaowocowały info, że "amerykanami" to oni się nie zajmują,

szyba-2888 zl

uszczelka-207 zl

częsci dostepne "od ręki" :idea:

ASO nie zajmuja się "zamiennikami/używkami" do wersji US i tu ma Pan rację

Telefony do ASO serwisu Subaru zaowocowały info, że "amerykanami" to oni się nie zajmują,

szyba-2888 zl

uszczelka-207 zl

częsci dostepne "od ręki" :idea:

ASO nie zajmuja się "zamiennikami/używkami" do wersji US i tu ma Pan rację

Niech mi Pan powie, czy szyba czołowa z wersji US jest inna w swoim kształcie/krzywiznie od wersji EU?

Niech mi Pan powie, czy szyba czołowa z wersji US jest inna w swoim kształcie/krzywiznie od wersji EU?

taka sama , roznica moze byc w jakis paskach przyciemniajacych , mocowanie lusterka trzeba by spr. ale chyba to samo.

Numerow kat. jest chyba z 5 z cenami od 2550 do 3115 .