Skocz do zawartości

impreza STI US spec MY08 "lanos"


GISek

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem,ale przyznam się, że nie mogę znaleźć odpowiedzi. Teściu jeździ Lanosem STI US spec MY08 i niestety na przedniej szybie jest pokaźna rysa przez połowę szerokości szyby. Telefony do ASO serwisu Subaru zaowocowały info, że "amerykanami" to oni się nie zajmują, a w ogóle to oryginał kosztuje kilka tysięcy złotych... Panowie niech mi ktoś powie, czy istnieje szansa by w Warszawie lub w Radomiu można było wstawić szybę za normalne pieniądze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzieli po podaniu numeryu VIN, że US spec mają inną krzywiznę szyby i nie da rady załozyć z UE spec.

 

To może być prawda ponieważ USA to kraj wielkich jaj i u nich nawet ziemia nie jest tak okrągła jak w Europie stąd różnice w krzywiznach szyb :roll: :mrgreen:

A na poważnie to zakrawa mi to na sprawę dla Strefy 11 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś może spróbujemy zgłębić tajemnice strefy 11 :P A tymczasem problem jest palący i niecierpiący zwłoki :) Rozpaczliwie proszę o pomoc w powyższej sprawie:) mogę się odwdzięczyć umyciem auta:) pucowanie na wysoki połysk:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawienie szyby= cena szyby+czynność wymiany uszkodzonej na nową :D

 

A tak zupełnie serio, szwagier wymieniał szybę w 190-tce, do tego auta zamiennik kosztował 450 zł nie licząc "operacji" wycięcia szyby i wstawienia nowej, w renault do "kangura" nowa szyba również oscylowała w granicach 500zł.

 

Szczerze mówiąc takich kwot się spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefony do ASO serwisu Subaru zaowocowały info, że "amerykanami" to oni się nie zajmują,

szyba-2888 zl

uszczelka-207 zl

częsci dostepne "od ręki" :idea:

ASO nie zajmuja się "zamiennikami/używkami" do wersji US i tu ma Pan rację

 

Niech mi Pan powie, czy szyba czołowa z wersji US jest inna w swoim kształcie/krzywiznie od wersji EU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi Pan powie, czy szyba czołowa z wersji US jest inna w swoim kształcie/krzywiznie od wersji EU?

taka sama , roznica moze byc w jakis paskach przyciemniajacych , mocowanie lusterka trzeba by spr. ale chyba to samo.

Numerow kat. jest chyba z 5 z cenami od 2550 do 3115 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...