Jump to content

Rozladowuje po 3 dniach

pawlaswrc
 Share

Recommended Posts

Już drugi raz - tym razem na nowym akumulatorze - nie odpaliłem auta po 3 dniach postoju. Pierwszy raz bylo to jakiś miesiąc temu, więc się wkurzylem i kupilwm nowy akumulator, tym bardziej, że po zimie nie spodziewałem sie rewelacji, ale teraz to już jestem pewny, że to nie to. Może to być alternator, albo co jeszcze????

Elektryk we Wrocławiu poszukiwany - tani, szybki i solidny.

Z tym radiem to jest tak, że można go słuchać tylko na włączonym silniku, więc chyba bezpieczne, ale za to jak wyłączę kluczyk w stacyjce bez wyłączania radia, to przez chwilę gra, a potem znika dźwięk ale radio jest dalej włączone.

Od razu napiszę, że raczej NIE zapomniałem wyłączyć.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Tak też myślałem, że mi to napiszesz. Czyli zakładając, że to nic innego, to tylko kwestia odpowiedniego podłączenia radia i nie muszę się go pozbywać?

Nie na pewno ale wielce prawdopodobnie.

grygo, jak widać my ze szczurkiem kroczymy podobną drogą, ale on ma więcej doświadczenia, którym na szczęście się ładnie dzieli. Jeśli się okaże, ze to radio, to obdaruję pomukiem, choć mam wrażenie, że nasz Modek nie należy do tych co z zawziętością je kolekcjonują :roll: :mrgreen:

Radia jeszcze nie zrobiłem, bo popoludniu wyjąłem akumulator, będzie się ładował do rana, a potem dopiero pojadę do jakiegoś magika.

norma, jak ja sobie podłączyłem żeby mi radio działało bez kluczyka to potem po wyłączeniu w nocy moduł bluetooth marnował cały akumulator :(

po rezygnacji z tej przyjemności działa bez problemu.

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Tak też myślałem, że mi to napiszesz. Czyli zakładając, że to nic innego, to tylko kwestia odpowiedniego podłączenia radia i nie muszę się go pozbywać?

najprawdopodobniej musisz w kostce zamienić żółty kabelek z czerwonym ;) i będzie banglało - w innych samochodzie ten sam problem miałem ;)