Skocz do zawartości

Rozladowuje po 3 dniach


pawlaswrc

Rekomendowane odpowiedzi

Już drugi raz - tym razem na nowym akumulatorze - nie odpaliłem auta po 3 dniach postoju. Pierwszy raz bylo to jakiś miesiąc temu, więc się wkurzylem i kupilwm nowy akumulator, tym bardziej, że po zimie nie spodziewałem sie rewelacji, ale teraz to już jestem pewny, że to nie to. Może to być alternator, albo co jeszcze????

Elektryk we Wrocławiu poszukiwany - tani, szybki i solidny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym radiem to jest tak, że można go słuchać tylko na włączonym silniku, więc chyba bezpieczne, ale za to jak wyłączę kluczyk w stacyjce bez wyłączania radia, to przez chwilę gra, a potem znika dźwięk ale radio jest dalej włączone.

Od razu napiszę, że raczej NIE zapomniałem wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grygo, jak widać my ze szczurkiem kroczymy podobną drogą, ale on ma więcej doświadczenia, którym na szczęście się ładnie dzieli. Jeśli się okaże, ze to radio, to obdaruję pomukiem, choć mam wrażenie, że nasz Modek nie należy do tych co z zawziętością je kolekcjonują :roll: :mrgreen:

Radia jeszcze nie zrobiłem, bo popoludniu wyjąłem akumulator, będzie się ładował do rana, a potem dopiero pojadę do jakiegoś magika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norma, jak ja sobie podłączyłem żeby mi radio działało bez kluczyka to potem po wyłączeniu w nocy moduł bluetooth marnował cały akumulator :(

 

po rezygnacji z tej przyjemności działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Tak też myślałem, że mi to napiszesz. Czyli zakładając, że to nic innego, to tylko kwestia odpowiedniego podłączenia radia i nie muszę się go pozbywać?

najprawdopodobniej musisz w kostce zamienić żółty kabelek z czerwonym ;) i będzie banglało - w innych samochodzie ten sam problem miałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...