Jump to content

Przeglad a elektryka haka.

JarekJ
 Share

Recommended Posts

Bylem dzis na stacji, ale sie wycofalem przed badaniem. Okazuje sie, ze brzeczy mi cos w katalizatorze. Wprawdzie mam inst. gazowa, ale zakladam, ze sprawdzaja spaliny tez na benzynie. Czy diagnosta w razie niepowodzenia zabiera dowod, czy w ostatecznosci moge pojechac gdzie indziej?

Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam,

Bylem dzis na stacji, ale sie wycofalem przed badaniem. Okazuje sie, ze brzeczy mi cos w katalizatorze. Wprawdzie mam inst. gazowa, ale zakladam, ze sprawdzaja spaliny tez na benzynie. Czy diagnosta w razie niepowodzenia zabiera dowod, czy w ostatecznosci moge pojechac gdzie indziej?

Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam,

Bez nerwów.

Nie zabiera. Trzeba było podchodzić do badania.

Ok, a czy znacie jakas rozsadna stacje diagnostyczna najlepiej na poludniu Warszawy? Z tego, co zauwazylem to w samej Wawie diagnosci sa jacys bardzo dokladni. Odbywa sie to zupelnie inaczej niz w malych miejscowosciach :|

Ja pare dni temu robilem przeglad w carsewisie na 17 stycznia. Tez mam gaz i koles sprawdzal spaliny tylko na gazie, benzyny w ogole nie ruszyl... I raczej jakos bardzo wnikliwy nie byl... A nawet jesli to dowodu nie zabieraja, wystawia Ci papier, ze mozesz jechac do serwisu na zrobienie tego do czego sie przyczepil i tyle...

pozdro

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...