Skocz do zawartości

Czy ja powinienem nabyć Subaru (Legacy, Forester)?


RadziejS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Automat póki co zaskakuje mnie na plus, nawet duży. Może dlatego, że na razie tylko jeździłem po mieście.

 

Jeszcze zdarza mi się ruch ręką w stronę lewarka w celu znalezienia dwójki po ruszeniu, ale i z tego się wyleczę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie wiem jak mam to skomentować, ale jestem przykładem mechanika z powiedzmy minimalną praktyką, bo dotyczącą aut, które użytkowałem, a w subaru już wymieniałem wiskozę, uszczelki pod głowicą, rozrząd, koło dwumasowe z tarczą i dociskiem, pomijając duperele typu łączniki stabilizatora przód i tył czy tylne sprężyny, więc jednak można

 

 

Skoro się odniosłeś do mojego wpisu a nikt Cie nie wywoływał "do tablicy" z nicka, imienia, nazwiska, numeru buta, to też nie wiem jak mam to skomentować 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zdarza mi się ruch ręką w stronę lewarka w celu znalezienia dwójki po ruszeniu, ale i z tego się wyleczę :lol:

wyleczysz sie i to bardzo szybko :) u mnie teraz jest problem, ze jak dlugo jezdze automatem to jak wsiadam do innego samochodu z manualem zdarza mi sie czasami zapomniec o zmianie biegow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uczę się ciągle ruszać rano manualem, szarpie sprzęgło cholera przez pierwsze kilka skrzyżowań i się żona denerwuje, jak jej mówię, że ten typ tak ma (miewa) - (tak przynajmniej wyczytałem)

Nie miewa... Straszny bulszyt... :evil:

Rusza się, że tak powiem "normalnie" płynnie, bez żadnego szarpania...

Sprawdź to, bo ewidentnie coś jest nie teges :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...