Skocz do zawartości

Legacy 2.0 D, 2008 rok, 87 000 km


kancelista1

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wymieniali bo sie pociła podobno przy 40kk,przy mnie nastepny klient tez byl o tym informowany ze turbo do wymiany i on koniecznie nie chciał mieć tego w ksiażce wpisane.Była też pani z znanego tasiemca serialowego ktora czekała na lusterko do obk 6 mies i sie nie doczekała :P wyszła krzycząc nigdy wiecej subaru :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wymieniali bo sie pociła podobno przy 40kk,przy mnie nastepny klient tez byl o tym informowany ze turbo do wymiany i on koniecznie nie chciał mieć tego w ksiażce wpisane.Była też pani z znanego tasiemca serialowego ktora czekała na lusterko do obk 6 mies i sie nie doczekała wyszła krzycząc nigdy wiecej subaru

a gdzie to tak wymieniają :?: -seryjnie ....jak się poci :wink: bo u mnie może dwie/trzy były wym. na gwarancji ...od 2008 roku :idea: ...bynajmniej nie z powodu "pocenia" tylko złej pracy siłownika.....a "pocenie się" mozna łatwo usunąć...przykręcajac..."coś" :mrgreen:

6 miesięcy na lusterko :?: ...może 2 jak zamawiała przed tsunami...( z jakimś kolorem był problem ) obecnie jest dostęp od 3/7 max 14 dni

ps. ale sprzęgło i silnik OK.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebna ta ironia :P skoro wymienili na gwarancji to wymienili i nic tego nie zmieni.Dla mnie dziwne choć znajomy zmienial w w nowym misku e250 caly silnik bo sie stopiły uwaga wtryski!!! :shock: z powodu szybkiej jazdy :shock: :twisted:

Sprzegło ok juz sie przyzwyczaiłem przebieg 60kk i raczej nic sie nie dzieje.Ciekawi mnie czy ktos juz nastukał z 200kk dyszlem a jesli tak to wjakim on stanie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebna ta ironia skoro wymienili na gwarancji to wymienili i nic tego nie zmieni.

Ironia dotyczy serwisu ktory wym. turbiny z powodu jak Pan okreslił "pocenia" :D

Ciekawi mnie czy ktos juz nastukał z 200kk dyszlem a jesli tak to wjakim on stanie jest.

Benzyna tyle nie przejedzie :idea: .....chyba , ze autostrada :wink: Przecietnie benz. czy diesel to 80 - 120 tyś w zależnosci od sposobu uzytkowania a jest jeszcze łozysko oporowe do którego też czasem trzeba zajrzeć :wink: , wtedy warto sama tarczę wymienić.(zaleca się wym. kompletu :idea: )....może wtedy >160 tyś. :?: ... . Te > 200 tys to jakieś starsze auta fwd :P ....jak "linka" sprzegła nie pęknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...