Skocz do zawartości

WRX 2009 automat??


kukiluki

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się dorzucę, że mój Forek w AT (stare 4EAT) delikatnie dłubnięty przez kolegę Kropkowicza jeździ identycznie jak Forek XT po lifcie w MT (porównywane w ostatni czwartek) i jest na prawdę super!

Przynajmniej sprzęgła nie spalę...

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeździł ktoś WRX-em z 2009r. w automacie? Jak to się wogule zachowuje?

 

pozdrawiam

Ze strony http://www.cars101.com/subaru/impreza/wrxsti2009.html wynika, że nie było WRX z automatem. Była za to Impreza 2.5GT, następca WRX 230 z 2008 roku.

 

jeżeli to taki sam zestaw silnik/skrzynia jak w Legacy GT ( wycofane w tym roku -265 KM) to rewelacja . Przyspieszenia , szybka zmiana biegów dla mnie ok.

Chyba niestety nie to samo. W Legacy jest 5 biegowy automat, w Imprezie jest 4 biegowy automat i silnik ~230 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież wszystko jest dla ludzi :idea:

Owszem automat jest troche wolniejszy od manuala i troche wiecej konsumuje Pb, ale nie dramatyzujmy...

Ktoś kto ma pojecie w jezdzie SI z automatyczna skrzynia bedzie wstanie zredukowac spalanie i jak trzeba to nie bedzie duzo wolniejszy od SI z manualem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność jazdy foresterm 2.5 xt my10 a/t i trzeba bylo wyczuc troche samochod, bo jak sie wciskalo gaz do dechy, to dopiero po chwili nastepowala redukcja biegu i przyspieszenie. Ta chwila w trakcie wyprzedzania trwala wiecznosc. Jesli sie natomiast najpierw troche wciskalo gaz, to nastepowala redukcja, a nastepnie, gdy sie wcisnelo gaz do dechy znow redukowal :twisted: samochod odlatywal :D Poza tym bardzo wygodna sprawa, taki dupowoz z a/t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...