Skocz do zawartości

Jak przewiezc bagaze?


kubeusz1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Forestera I i chciałbym na dalszy wyjazd przewiezc na dachu bagaze. Prosze o rade czy sa jakies bagazniki , ktore by odpowiadały mym oczekiwaniom??

 

Witam

 

Tak od końca idąc...

 

- raczej nikt z nas nie wie jakie są Twoje oczekiwania

- na pewno sa bagazniki do Twojego samochodu

- co chciałbyś przewieźć?

- jaki to Forester? To znaczy czy ma relingi czy nie? Jak ma to otwarte, czy zamknięte?

 

Generalnie to powinieneś udać sie do jakiegoś sklepu z bagażnikami i tam zadać to pytanie.

 

Najpierw kupujesz belki bagażnika a potem do nich montujesz to co chcesz (w zalezności co bedziesz wozić: box na bagaże lub narty, uchwyty na rowery, na deskę ited itp)

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten Mont Blanc z linku powyżej (moim zdaniem) jest wyjątkowo słaby. Taki właśnie mam u siebie niestety. Temat był już poruszany w wątku bagażnikowo / relingowym.

 

 

Widać kwestia gustu.....

 

Mam takie belki, do tego duży box dachowy ( wchodzą 4 pary nart zjazdowych, dwie biegowe, cztery pary butów narciarskich, dwie na biegówki, komplet kijków i inne drobiazgi) i np ostatnio w zimie trasa do Francji i z powrotem (ponad 4kkm) - żadnych negatywnych uwag. Jazda na autostradzie 130 -140km/h, po górskich krętych drogach -wszystko trzyma się jak trzeba, nisko położone belki, nie gwiżdże.

Ja także nie mam uwag. Może kwestia montażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia porównania z systemem Thule - w Thule zarówno prostszy montaż jak i cichsze zachowanie przy dużych prędkościach związane z większą opływowością belek. Dodatkowo lepsze wykonanie. Należy wspomnieć, że Thule jest o około 20-30% droższe.

 

Ja teoretycznie miałem taniej gdyż belki miałem po poprzednim aucie tak więc musiałem kupić tylko zaczepy. W poprzednim aucie bagażnik Mont Blanc był w komplecie.

 

To tylko moje zdanie nadmieniam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...