Skocz do zawartości

subaru impreza kupno -pomoc


Nocnic

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie!

od razu napisze nie mam pojecia o subaru , nigdy nie jezdzilem ale wiele slyszalem o fenomenalnej trakcji i trwalosci

bede w weekedn w Wawce i chcialbym obejrzec te 2 pojazdy

bardzo prosze o wasze opinie

podoba mi sie ten outback

 

http://otomoto.pl/subaru-impreza-2-0-klimatyzacja-serwis-C18894294.html

 

http://otomoto.pl/subaru-impreza-outback-sport-C18631260.html

 

z gory dzieki i mam nadzieje ze potraktujecie mnie ulgowo bez napinania sie :shock: :shock: :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Jest specialny temat zalozony, by zadawac pytania na temat samochodow dostepnych u nas na rynku. Link ---> viewtopic.php?f=15&t=104767 sprawdz tam :)

 

 

Wydaje mi sie, ze imprezy z USA nie mialy kierunkowskazow na nadkolach z przodu. Czyli, albo w tej dziwnej wersji outback byly wyjatki, albo mial wymieniane nadkola. No oczywiscie, o ile jest faktycznie z USA. Tak czy siak, zwroc na to uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem w wawie ,dzwonilem do faceta od imprezy outback i:

-przyjechala z usa byla bita w przod

- i o dziwo po 5 min facet sam :shock: :shock: zszedl z ceny do 20 tys

wiec mina jak choooooj koles chce ubrac w grata jakiegos naiwniaka

 

nie wiem sam czy ogladac ta ciemna bo widze ze z tymi subarakami uzywanymi to moze byc niezla mina :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z tym biciem przodu w tym OBK nie przesadzał i nie panikował,przedni pas ma oryginalny więc prawdopodobnie był bity gdzieś po boku przodu,Jeśli jest dobrze zrobiony to w niczym nie przeszkadza żeby go kupić,cena zdaje się naprawdę atrakcyjna.Kolega pablonas z forum też sprowadźił impreze bitą z USiA,dobrze zrobił i dzisiaj chula aż miło.Zapytaj może właściciel ma zdjęcia z przed naprawy,auto użytkowuje od 3lat więc nie jest to auto typowo na szybki zarobek a chętne obniżanie ceny może być spowodowane dzisiejszą sytuacją ekonomiczną kraju :wink: ,w końcu to 2.5 benzyna i bez gazu.Załatw sobie jakiegoś dobrego blacharza i podjedź żeby go pooglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...