Jump to content

subaru impreza kupno -pomoc

Nocnic
 Share

Recommended Posts

witam serdecznie!

od razu napisze nie mam pojecia o subaru , nigdy nie jezdzilem ale wiele slyszalem o fenomenalnej trakcji i trwalosci

bede w weekedn w Wawce i chcialbym obejrzec te 2 pojazdy

bardzo prosze o wasze opinie

podoba mi sie ten outback

http://otomoto.pl/subaru-impreza-2-0-klimatyzacja-serwis-C18894294.html

http://otomoto.pl/subaru-impreza-outback-sport-C18631260.html

z gory dzieki i mam nadzieje ze potraktujecie mnie ulgowo bez napinania sie :shock: :shock: :lol::lol:

:) Jest specialny temat zalozony, by zadawac pytania na temat samochodow dostepnych u nas na rynku. Link ---> viewtopic.php?f=15&t=104767 sprawdz tam :)

Wydaje mi sie, ze imprezy z USA nie mialy kierunkowskazow na nadkolach z przodu. Czyli, albo w tej dziwnej wersji outback byly wyjatki, albo mial wymieniane nadkola. No oczywiscie, o ile jest faktycznie z USA. Tak czy siak, zwroc na to uwage.

witam jestem w wawie ,dzwonilem do faceta od imprezy outback i:

-przyjechala z usa byla bita w przod

- i o dziwo po 5 min facet sam :shock: :shock: zszedl z ceny do 20 tys

wiec mina jak choooooj koles chce ubrac w grata jakiegos naiwniaka

nie wiem sam czy ogladac ta ciemna bo widze ze z tymi subarakami uzywanymi to moze byc niezla mina :twisted::twisted::twisted:

nie wiem sam czy ogladac ta ciemna bo widze ze z tymi subarakami uzywanymi to moze byc niezla mina :twisted::twisted::twisted:

Jak z każdym innym samochodem :!:

Jedź, obejrzyj, przejedź się.

Ja bym z tym biciem przodu w tym OBK nie przesadzał i nie panikował,przedni pas ma oryginalny więc prawdopodobnie był bity gdzieś po boku przodu,Jeśli jest dobrze zrobiony to w niczym nie przeszkadza żeby go kupić,cena zdaje się naprawdę atrakcyjna.Kolega pablonas z forum też sprowadźił impreze bitą z USiA,dobrze zrobił i dzisiaj chula aż miło.Zapytaj może właściciel ma zdjęcia z przed naprawy,auto użytkowuje od 3lat więc nie jest to auto typowo na szybki zarobek a chętne obniżanie ceny może być spowodowane dzisiejszą sytuacją ekonomiczną kraju :wink: ,w końcu to 2.5 benzyna i bez gazu.Załatw sobie jakiegoś dobrego blacharza i podjedź żeby go pooglądał.