Skocz do zawartości

[w-wa] Spotkanie catbackowe


0SauroS0

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis spot jest w GalMoku.

 

A co to za zmiany? Jak dobrze pamiętam GM był w czwartki. GalMok jest daaaaleko od żoliborza, tarchomina i generalnie północnej części W-wy, w której forumowiczów też nie brakuje.. Stąd daję pod rozwagę Torwar, który też jest fajną miejscówką i dałby szansę większemu gronu na uczestnictwo w spotkach.

 

Dzisiaj niestety nie mogę, bo mam ostrą awarię w pracy. Co za tym idzie nastrój też mi nie dopisuje, zeby nie powiedzieć że poziom... sięgnął zenitu. Więc niestety... na mnie dziś nie liczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam GM był w czwartki. GalMok jest daaaaleko od żoliborza, tarchomina i generalnie północnej części W-wy, w której forumowiczów też nie brakuje..

 

 

Galmok bywa roznie, czasem w srody, czasem w czwartki, a jak jest POM to lecimy z niego i tak do tunelu wzdluz wisly, wiec mijamy torwar a jadac w grupie mamy przy tym sporo zabawy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba coś przegapiłem. Jak by co, nadal mam do sprzedaży catback H&S 8).

 

Od razu mówię, że był testowany w kombiaku przez Forumowicza chętnego na zakup i okazał się dla nieg oza głośny - gorsze wygłuszenie kombiaka dało znać o sobie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy powtórka z Torwaru i trochę hałasu w tunelu :D:D:D ?

 

Ja bardzo chętnie, ale nie w tym tygodniu. Mam teraz ciężki okres w pracy. Ale może wstępnie przyszły czwartek, ze względu na ekipę z Galmoku? Fajnie by było połączyć siły :) Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...