Skocz do zawartości

Szukam parkingu w pobliżu lotniska Berlin Schonefeld


Roland

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję znaleźć parking na 2 tygodnie w pobliżu lotniska Berlin Schonefeld (pod koniec czerwca).

 

W necie coś znalazłem ale może ktoś z Was korzystał z któregoś z nich i może polecić?

Zależałoby mi na tym, żeby w cenie był transport parking<>lotnisko na tyle dobrze zorganizowany żeby po przylocie faktycznie ktoś był (ew. w miarę sprawnie dojechał).

 

EDIT: na razie zastanawiam się nad tym parkingiem:

http://www.parkingilotniskowe.pl/parkin ... schonefeld

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl nad rozwiazaniem hotel plus parking. Jedziesz sobie dzien wczesniej , spisz w hotelu a w cenie 1 noclegu masz parking na 2 tygodnie. wychodzi znacznie taniej niz zostawiac gdzies auto. nie pamietam nazwy hotelu, w ktorym ja spalem ale kobieta w recepcji mowila ze to dosc popularne rozwiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marti dzięki za info ale raczej takie rozwiązanie nie wchodzi w grę (problem z wcześniejszym urlopem).

 

Chodzi mi głównie o uczciwy parking gdzie po powrocie samochód nadal będzie stał :-) (nie zniszczony) i skąd bez problemu zabiorą mnie na lotnisko a po powrocie z niego odbiorą. Ceny parkingów są porównywalne (rzędu 50E/2 tyg.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

a ja dla odmiany zapytam o parking w okolicach Tegel (TXL) . Albo hotel na dobę, gdzie można zostawić samochód na parę dni z opcją transferu na lotnisko.

Edytowane przez pumex1
Tegel, nie Tempelhof :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pumex1 napisał:

a ja dla odmiany zapytam o parking w okolicach Tegel (TXL) . Albo hotel na dobę, gdzie można zostawić samochód na parę dni z opcją transferu na lotnisko.

 

Przy lotnisku masz parking, zdaje się ze 40€ płaciłem za dobę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

https://www.mein-parken.de/

korzystałem bardzo wiele razy, nigdy nie było problemów, absolutnie żadnych, nawet z transportem sprzętu windsurfingowego czy takimi rzeczami jak fotelik dla dziecka. Na parkingu darmowa i czysta toaleta, gorąca woda, kawa, sofa...możesz zostawić kluczyki i dokumenty na przechowanie, jest też opcja zadaszonego parkingu.

 

pozdrawiam,

MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...