Skocz do zawartości

Podziękowania...


Urabus

Rekomendowane odpowiedzi

Na tegorocznych, jubileuszowych Plejadach mieliśmy zaszczyt i przyjemność podziękować Dyrekcji za dotychczasową działalność i wspieranie The Forum oraz wręczyć prezent w postaci statuetki :)

 

 

20130527165339.jpg

 

Wiersz by Urabus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Przyznam, że nie spodziewałem się ...

Wprawdzie zawsze staram się byc profesjonalny, lecz wzruszenie trudno było opanować.

 

Podziekowanie traktuję jako złozone na moje ręce dla całego Zespołu, tych wszystkich, którzy na Zlot, ale także na codzień w praktyce realizują idee, które staram się zaszczepić. Tak więc naprawdę to ta piekna statuetka i wspaniałe strofy są także podziękowaniem dla Państwa - współtwórców wszystkich naszych działań.

Ani Forum, ani Zlot nie miałyby takiej atmosfery, gdyby nie wy .

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

No i tradycyjnie wielkie dzięki dla ekipy Subaryty, a w szczególności dla Piotra za super precyzyjna akcje naprawiania wad fabrycznych Subaru i ratowania mojego auta. Wszystko śmiga jak ta lala i nawet hamulce już nie piszcza. Szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

2 miesiące temu padł silnik w moim SBD i wtedy pracownik JM Auto z Wrocławia powiedział:

"niech Pan to zgłosi koniecznie do SIP, Subaru dba o swoich klientów"

I tak:

pierwsze podziękowanie kieruję do ASO z Wrocławia za pierwszą pomoc i zrozumienie,

drugie podziękowanie kieruję do SIPu za zrozumienie i udzielenie gestu handlowego w postaci nowego shortbloka

trzecie podziękowanie kieruję do MTS'u i przede wszystkim do Pana Marka który przyjął mojego subarak

do naprawy i na bieżąco tłumaczył co trzeba wymienić, po co, na co i dlaczego...

 

Obecnie trwa docieranie, za tydzień wymiana oleju i sprawdzenie a za 2 tyg zasłużony rlop i trasa ok 4tys km, wierzę że nowy silnik i moje subaru mnie nie zawiedzie :)

 

pozdrawiam,

MR

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne serdeczne podziękowania dla ekipy Subaryty (ASO GRAFIX) za sprawne zdiagnozowanie i rozwiązanie problemu stuków w zawieszeniu. Polecam wszystkim Forumowiczom z okolic Białegostoku i nawet Warszawy. Oprócz świetnych fachowców niezwykłym zjawiskiem tej ASO jest super rodzinna i miła atmosfera - zarówno wśród pracowników jak i wobec klientów. I love It! :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...
22 godziny temu, subleo napisał:

Nie wiem czy wypada ;) ... chyba jednak nie. Przeniosłem swój post do wątku

 

To nie jest kwestia tego czy wypada, czy nie. Przyjęliśmy po prostu zasadę, że na politykę przeznaczamy ten jeden jedyny wątek.

Myślę więc, że post przeniosłeś w jedynie słuszne miejsce ;) Poprawiłem tylko link bo nie wskazywał na przeniesiony post tylko na jakieś pomidory :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
W dniu 28.08.2018 o 18:52, mio1 napisał:

Chciałbym podziękować Dyrekcji za felieton pt " To nie bajka ..?

Ja ze swojej strony dziękuję bardzo za podziękowanie.

To dzięki niemu wiem, że ( poza Redaktorem naturalnie ) jeszcze ktoś to czyta :yahoo:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...