Skocz do zawartości

Podziękowania...


Urabus

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to się już w życiu składa, że to co dobre siedzi cichutko w kąciku, a to co złe, lotem błyskawicy, robi karierę medialną. Myślę, że warto, choćby tu na forum, przerwać tą tendencję i publicznie dziękować za wszystkie miłe rzeczy, które stały się za sprawą gospodarza. Wiem, że jest ich niemało i spodziewam się, że wątek będzie kwitł... :D

 

A na początek zaczynam od siebie:

 

Dziękuję Subaru Point z Łodzi, Działowi Technicznemu SIP i Dyrekcji osobiście za zaangażowanie i super eleganckie załatwienie mojej sprawy 8)

Co tu dużo pisać: mega szacun :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobra inicjatywa, bo my tu lubimy ponarzekać... :) Sam uczestniczyłem w kilku atakach :mrgreen: , więc teraz czas na jakieś dobre słowo... A zatem jeszcze raz wielkie dzięki SIP-owi i ASO Grafix za uznanie (bez jakichkolwiek wątpliwości) naprawy rdzy wokół uszczelki bagażnika mojej imprezy jako gwarancyjnej. To mówił ja: sebachon :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla ASO Adamski za perfekcyjną naprawę blacharsko-lakierniczą mojego WRXa.

 

Hogi, co generalnie sądzisz o ASO Adamski? Generalnie serwisuję auto w Grafixie, ale czasami w nagłych wypadkach muszę coś załatwić w Wawie i szukam jakiegoś porządnego serwisu/ mechanika (ASO). Na kilku niestety już się zawiodłem... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Tak to się już w życiu składa, że to co dobre siedzi cichutko w kąciku, a to co złe, lotem błyskawicy, robi karierę medialną. Myślę, że warto, choćby tu na forum, przerwać tą tendencję i publicznie dziękować za wszystkie miłe rzeczy, które stały się za sprawą gospodarza. Wiem, że jest ich niemało i spodziewam się, że wątek będzie kwitł... :D

 

A na początek zaczynam od siebie:

 

Dziękuję Subaru Point z Łodzi, Działowi Technicznemu SIP i Dyrekcji osobiście za zaangażowanie i super eleganckie załatwienie mojej sprawy 8)

Co tu dużo pisać: mega szacun :!: :!: :!:

Wytłumacz mi co miałeś na myśli ? Rozumiem że zrobili Ci coś za darmo albo co.......? Płacisz ciężko zarobione pieniądze w ASO i uważasz że robią Ci łaskę :shock: To może zamiast pisać podziękowania to im posprzątaj parking . :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi co miałeś na myśli ?

Nie wiem czy zrozumiesz, ale są pewne sprawy w życiu mężczyzny, o których nie wypada mówić publicznie :roll: :wink: :twisted:

Płacisz ciężko zarobione pieniądze w ASO

A skąd wiesz, że ciężko... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij kwiaty prezesowi ORLENu że ci paliwo sprzedał

A ty poszczuj swojego klienta psami, jak ci podziękuje. W końcu zapłacił, no nie :?: :roll: :twisted:

 

-- 9 cze 2011, o 18:07 --

 

to po co piszesz ?

Jak widzisz nie piszę, nawet na PW... :P :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacier, nie jest to jakaś okropna tajemnica,znana przynajmniej łodzkiej grupie,za co Urabus dziękuje.Zarówno SIP jak i ASO zachowali się bardzo elegancko,uczynił to również autor wątku dziękując publicznie za podejście do sprawy i klienta.

Teraz chyba lekko kpisz z Urabusa, dlatego nie chce o tym pisać,zamknął się nam w sobie kolega :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty poszczuj swojego klienta psami, jak ci podziękuje. W końcu zapłacił, no nie :?: :roll: :twisted:

Ahaa Ciebie nie poszczuli :mrgreen:

A ja dziękuję FHI że wyprodukował taki wspaniały wóz którym do niedawna jeździłem i może kupię następny ? ! :P

 

-- Cz cze 09, 2011 6:22 pm --

 

Zaczynacie dziękować że Wam auto na gwarancji naprawili .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamknął się nam w sobie kolega

Cybel, wiesz przecież, że zawsze byłem nieśmiały :wink: :mrgreen:

 

-- 9 cze 2011, o 18:29 --

 

Zaczynacie dziękować że Wam auto na gwarancji naprawili .....

zacier, ujmę to tak:

To jest wątek dla tych, którzy, w przeciwieństwie do ciebie, chcieliby napisać coś miłego, nie pasuje ci, załóż sobie własny, a tu nie śmieć :idea:

 

-- 9 cze 2011, o 18:45 --

 

nie dogodzisz Bracie

Wiem, ale obok pewnych spraw nie wypada przechodzić obojętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacier, pojedź do "pewnego serwisu w Wawie", a zobaczysz, że nawet za mega kasę (to chyba najdroższy serwis ASO jaki znam :twisted: ) niektórzy pracownicy potraktują Cię jak za dawnych dobrych czasów w sklepie mięsnym (ratuje ich przemiły kierownik serwisu). Dlatego wszelkie reakcje ASO wykraczające ponad przeciętność, należy, moim zdaniem, wyróżniać, bo to napędza postęp obsługi klienta - wbrew pozorom każda ASO na forum ukradkiem zagląda... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat powstał by komuś za coś podziękować. Jest tyle innych tematów w których sobie można ponarzekać więc lepiej robić to tam.

Jeżeli uznam, że zostałem bardzo dobrze potraktowany to jest to moja sprawa i za to chcę podziękować. Nie potrzebuje buraka który uzna, że przepłaciłem, wiem co robie :!:

 

Dziękuje ASO MTS Dzierżoniów za całokształt w ogarnianiu naszych JDM-ów.

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat powstał by komuś za coś podziękować. Jest tyle innych tematów w których sobie można ponarzekać więc lepiej robić to tam.

Jeżeli uznam, że zostałem bardzo dobrze potraktowany to jest to moja sprawa i za to chcę podziękować. Nie potrzebuje buraka który uzna, że przepłaciłem, wiem co robie :!:

 

Dziękuje ASO MTS Dzierżoniów za całokształt w ogarnianiu naszych JDM-ów.

 

Pozdrawiam :wink:

 

Święte słowa, Panie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...