Skocz do zawartości

półoś


stani

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich potrzebuję do mego samochodu półoś lub ewentualnie przegub zewnętrzny przód jest to dokładnie legacy 2,5 z roku 97 sedan tylko że jest to wersja USA jeżeli by ktoś z was miał albo wie gdzie mogę dostać to proszę o pomoc słyszałem też że można dopasować z innego modelu ale nie wiem czy to prawda i z którego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5 ameryka, czyli oczywsicie bez turbo, zwykle n/a?

 

Jak najbardziej prawda, z innego to z legacy III, z forestera tez dopasujesz(chyba, bo te pierwsze nie wychodzily 2.5 przynajmniej na europe). Podpytaj uzytkownika okonskik, jest bodajze z okolic Cieszyna, mial na pewno Legaca III na czesci, tylko nie pamitam jaki motor. Mysle, ze z imprezy tez dopasujesz

 

-- Cz maja 19, 2011 11:37 am --

 

Edit, cos mi kompa zmulilo, a w tym czasie aflinta juz nieco rozjasnil :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam

 

Mam pytanie odnośnie przegubów wewnętrznych przy skrzyni. Czy jesli jakas możliwość sprawdzenia bez demontażu jaki model bedzie odpowiedni? W sklepie sa dostępne 3 różne i w tym problem, . Auto subaru legacy Wagon 1997 2.5 litra automat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oO prosze rok w plecy ;o dziekuje Ci bardzo, ja znalazłem przez ten czas w ruskim katalogu tylko 28093AC010 i jego alternatywa 28093AC021. Rozumiem, ze to juz według VIN obowiązkowo musi pasowac mimo tylu różnych numerów, kazdy z nich. Dzieki raz jeszcze, miłego wieczoru :)

Edytowane przez Mixed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duże luzy na przegubach byly wyczuwalne nawet ręką, podczas jazdy stukanie/tyrkotanie szczegolnie na mocniejszych zakrętach, mowa o wewnętrznych. Zewnętrzne zapewne halasują w ten sam sposób.

Edytowane przez Mixed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...