Jump to content

półoś

stani
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich potrzebuję do mego samochodu półoś lub ewentualnie przegub zewnętrzny przód jest to dokładnie legacy 2,5 z roku 97 sedan tylko że jest to wersja USA jeżeli by ktoś z was miał albo wie gdzie mogę dostać to proszę o pomoc słyszałem też że można dopasować z innego modelu ale nie wiem czy to prawda i z którego.

stani, półośka powinna być identyczna jak we wszystkich innych Legacy/OBK z tego roku, wersja GT z tego roku, to zwykły wolnossący silnik 2,5l - również popularny w Europie.

2.5 ameryka, czyli oczywsicie bez turbo, zwykle n/a?

Jak najbardziej prawda, z innego to z legacy III, z forestera tez dopasujesz(chyba, bo te pierwsze nie wychodzily 2.5 przynajmniej na europe). Podpytaj uzytkownika okonskik, jest bodajze z okolic Cieszyna, mial na pewno Legaca III na czesci, tylko nie pamitam jaki motor. Mysle, ze z imprezy tez dopasujesz

-- Cz maja 19, 2011 11:37 am --

Edit, cos mi kompa zmulilo, a w tym czasie aflinta juz nieco rozjasnil :wink:

Do tego samego rocznika kupowalem przegub zewnetrznu HDK . wg katalogu 22/56/27 ale po wyciagnieciu sterego okazalo sie , ze mam 30/56/27 . Roznica polega na ilosci zebow wewnetrznych .

stani, też mam takie info,że do 2 litry + są zammienne.Tylko zobacz na ABS-jeśli jest to koronki gdzie są ,bo to jakoś może zmieniać sprawę.No lepiej mieć stary w ręce i kupować to co widzisz.

• 4 years later...

Witam

Mam pytanie odnośnie przegubów wewnętrznych przy skrzyni. Czy jesli jakas możliwość sprawdzenia bez demontażu jaki model bedzie odpowiedni? W sklepie sa dostępne 3 różne i w tym problem, . Auto subaru legacy Wagon 1997 2.5 litra automat

oO prosze rok w plecy ;o dziekuje Ci bardzo, ja znalazłem przez ten czas w ruskim katalogu tylko 28093AC010 i jego alternatywa 28093AC021. Rozumiem, ze to juz według VIN obowiązkowo musi pasowac mimo tylu różnych numerów, kazdy z nich. Dzieki raz jeszcze, miłego wieczoru :)

Edited by Mixed

Duże luzy na przegubach byly wyczuwalne nawet ręką, podczas jazdy stukanie/tyrkotanie szczegolnie na mocniejszych zakrętach, mowa o wewnętrznych. Zewnętrzne zapewne halasują w ten sam sposób.

Edited by Mixed