Jump to content

Outback 2,5L (174KM) benzyna + gaz - w automacie

marcin9098
 Share

Recommended Posts

Czy zakup takiego auta, w wersji USA z 2004 roku to dobry wybór? Szukam już długo w miarę taniego kombi, napotkałem takie subaru z przebiegiem około 130 tyś.

Trochę boję się automatu, jak coś walnie to koszty pewnie będa duże. Jak ten silnik znosi gaz ? Nie pada uszczelka pod głowicą ? Na co ogólnie zwracać uwagę przy oględzinach ?

dzięki, ale nie ma osiągów dla silnika 2.5 - może ktoś wie jakie jest przyśpieszenie od 0 do 100 ?

no jak to nie ma :roll: ,dla EU, silnik analogiczny jak US

podane przyśpieszenie 0-100 :arrow: 2,5 Automatic 10,9 sec, Vmax = 197 km/h

to co masz na oku to dobry wybor - wytarguj dobrą cenę adekwatna do stanu technicznego

i pochwal sie zakupem [tylko od gazu miej kwity-szczegolnie od butli potrzebne teraz do przeglądu tech]

pozdro

ten egzemplarz co oglądałem mechanicznie jest ok, ale strasznie go rdza zaczęła zżerać, progi, rogi tylnej i przedniej klapy, bąbelki .....

To normalne w Subaru po 7 latach ???

Rdza to duży problem w samochodzie, czy ta się to wszystko jakoś skutecznie pozabezpieczać ?

Cena jest bardzo dobra, uwzględnia tą rdzę, nie wiem tylko czy chce taki samochód. Właściciel też pewnie sprzedaje, bo się tej rdzy przestraszył.

Rdza wyłazi albo po lipnie wykonanej naprawie albo musiał być w USA utopiony...a do takiej dużej i ciężkiej budy nadaje się tylko 2,5L albo 2,5T, wtedy nawet w automacie i z LPG normalnie podróżuje

ten egzemplarz co oglądałem mechanicznie jest ok, ale strasznie go rdza zaczęła zżerać, progi, rogi tylnej i przedniej klapy, bąbelki .....

To normalne w Subaru po 7 latach ???.

To nie jest normalne, Subaru w takim wieku nie ma problemów z korozją.

To nie jest normalne, Subaru w takim wieku nie ma problemów z korozją.

moj forek 99 byl zdrowy, male powiezchowne parchy tylko na tylnych nadkolach

outback 05 tez zero rdzy, o forku 08 nie wspominam nawt

wiec jak wylazi ruda wszedzie to albo walony albo :?: