Skocz do zawartości

Przewody hamulcowe w oplocie


Thomas

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba dojrzałem do wymiany przewodów zwykłych na te w oplocie stalowym.

Słyszałem że Forester będzie trochę lepiej hamować.

 

Zacząłem grzebać w temacie no i dowiedziałem się w firmie której nazwa zaczyna się na cyfrę "4" że do Forestera nie ma dedykowanych, ale pasują od WRX/STI pod warunkiem że samochód nie jeździ w terenie.

 

Wobec powyższego powstaje pytanie: czy jeżeli Forester wisi na sprężynach IronMan i lubię poruszać się nim w terenie to te przewody dadzą radę, czy się pourywają?!?

 

Skontaktowałem się z inna firmą z Allegro, która zaproponowała mi dorobienie przewodów. Pytanie: czy wchodzić w taką inwestycję czy lepiej trzymać się sprawdzonych producentów (mam na myśli ofertę firmy na "4").

 

Czy w ogóle gra warta jest świeczki. Bo pewno jakieś 500zł będę musiał w to zainwestować.

 

Poradzcie mi coś w tym temacie.

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie te przewody w oplocie to takie troszke placebo... w cywilnym wozie, tym bardziej w Forku, sytuacje, kiedy plyn hamulcowy jest tak goracy, ze przewody zaczynaja "puchnac", sa chyba raczej wyjatkowe :roll:

 

imho lepiej kase zainwestowac w dobre tarcze i klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje przewody zakupiłem za pośrednictwem kolegi Kropkowicza, bo on akurat brał do swojego Forka. Skontaktuj się z Kropkowiczem, to będzie Ci pewnie w stanie powiedzieć, gdzie dostaniesz takie przewody.

 

 

Mistral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...