Skocz do zawartości

Buczenie z tyłu auta


matejator

Rekomendowane odpowiedzi

... stwierdzili, że dźwięki pochodziły ze źle zamocowanej puszki filtra przy przepustnicy :shock: , poprawili i ... nadal to samo, problem aktualny, buczy od 60km/h, na podnośniku też

 

problem bardzo podobny do mojego. też biorę pod uwagę wał. ASO nic nie stwierdziło, także teraz czas pojechać do fachowców :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem bardzo podobny do mojego. też biorę pod uwagę wał. ASO nic nie stwierdziło, także teraz czas pojechać do fachowców :mrgreen:
Sugeruję wizytę w zakładzie od car audio. Jestem prawie pewien, że potrzebujesz delikatnego (czyli nie "pod audio") wygłuszenia tyłu. A dokładnie ścianek wnęki koła zapasowego, oraz tylnych błotników na wysokości zderzaka.

No chyba, że jednak uznasz, że Ci to buczenie nie przeszkadza :mrgreen:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem bardzo podobny do mojego. też biorę pod uwagę wał. ASO nic nie stwierdziło, także teraz czas pojechać do fachowców :mrgreen:
Sugeruję wizytę w zakładzie od car audio. Jestem prawie pewien, że potrzebujesz delikatnego (czyli nie "pod audio") wygłuszenia tyłu. A dokładnie ścianek wnęki koła zapasowego, oraz tylnych błotników na wysokości zderzaka.

No chyba, że jednak uznasz, że Ci to buczenie nie przeszkadza :mrgreen:

 

Pozdr.

 

nie czepiałbym się, gdyby tak było od zawsze, ale niepokoi mnie to bo pojawiło się mniej więcej razem ze zmianą opon na letnie (nie brzmi to jak dźwięk opon).

a może ktoś z Poznania się ze mną przejedzie i oceni to "zewnętrznym" uchem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Podłącze się pod temat.

Subaru outback 2008 2,5 

Buczało nawet jakby lekko warczało mi z tyłu po prawej.

Więc do warsztatu i tam wymiana piasty na zamiennik za ok 300 zl. Buczenie zniknęło by po ok 2-3 tys km powrócić. Pomyślałem że albo walnięty zamiennik albo coś przekombinowane przy montażu brak paragonu więc zamówiłem na e-bay'u piste firmy Centric za 350 i zamontowałem sam  zgodnie z instrukcją z PDF'a ale po 1tys znów wraca buczenio-warczenie.  Czy mam pecha do zamienników czy coś innego (  coś co cichnie gdy dostanie nową piastę i potem się... nie wiem wyrabia )  może jeszcze powodować buczenio-warczenie :) z prawej z tyłu . dźwięk pojawia śie od ok 75 km a po 120 zanika.

Nie jest związany z przyspieszaniem. Jazda po łukach nie zmienia natężenia dźwięku. A może coś innego uszkadza mi piasty .. ale co by to było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...