Skocz do zawartości

[43 Rajd Barbórka] Forum spot?


Wck

Rekomendowane odpowiedzi

Oooo....! Właśnie wróciłem! Było super. byliśmy zgodnie z planem na Żeraniu, Bemowie i Karowej. Zaraz jakieś fotki wkleje, tylko ogarne..

 

Musze powiedzieć, że Azrael mi jego auto wymiatają. Dawno nic nie zrobiło na mnie takiego wrażenia. :shock: :lol:

 

Aha, pozdro dla spotkanych forumowiczów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Obiecuje go wreszcie odczynić na tip top i pokazac CI jak to naprawdepowino jeździć :-) Może być nawet pani Karowa ;-)

Oooo... To już było DUŻO jak dla mnie, jeśli stać go na więcej, to ja chętnie. Jak coś to gg i kom masz. :wink: Ale wielkie dzięki i tak, wspaniała jazda, niezapomniana! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX obawiam się że po tym co pokazał CHudy dzisiaj to poprzeczka stojąca przede mną byłaby o lata świetlne za wysoko.

 

1. to jest zwyczajnie moima utem niewykonalne

2. nie miałbym umiejętności i przede wszytskim jaj do takiej jazdy.. normalnie szok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak... kopara mi opadła. Polody i cała banda drifterów wymieka w przedbiegach...... nawetjak mu trochęnie wyszło na któryms przejeździe i leciały plastikowe barierki na boki to nie pękał :-D

 

 

Chociaz jak Sołowow pojechał w dół to tez było ostro....

 

 

 

W każdyr azie ja chyba nie ten kaliber licytowac mne nie można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,że nie startuje w Mistrzostwach Polski! Poziom napewno by się zdecydowanie podniósł!!!

 

Nom. Ale powiedział że chętnie by pojeździł autem historycznym. Kurde kto zasponsoruje taką Sierkę w A-grupie jak kiedys filmik pokazywałem? By chłopaki w Lancerach mieli kłopot ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak... kopara mi opadła. Polody i cała banda drifterów wymieka w przedbiegach...... nawetjak mu trochęnie wyszło na któryms przejeździe i leciały plastikowe barierki na boki to nie pękał :-D

Chociaz jak Sołowow pojechał w dół to tez było ostro....

 

I mnie tam nie bylo... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak... kopara mi opadła. Polody i cała banda drifterów wymieka w przedbiegach...... nawetjak mu trochęnie wyszło na któryms przejeździe i leciały plastikowe barierki na boki to nie pękał :-D

Chociaz jak Sołowow pojechał w dół to tez było ostro....

 

I mnie tam nie bylo... :(

 

No i wielka szkoda... :roll:

 

Kołek pojechał Karową wurcem 206 naprawdę po byku. Ale i tak najbardziej podobało mi się, jak Duda, tuż pod moim nosem, grzmotnął bokiem w krawężnik. Dwie felgi poszszły w... [piiip] - zabawy było po pachy :twisted:.

 

Też mam zdjęciówki i filmy - coś wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, dopiero dorwałem się do komputera. Było super, ogromne podziękowania dla Azraela i Jarmaja za transport i towarzystwo podczas oglądania Karowej!!!! Pozdrowienia również dla PoliniTuning'a jak domniemam :) Zdjęć niestety nie mam, bo staliśmy w mało strategicznym do tego celu miejscu, ale może po skompresowaniu wrzucę parę filmików. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oooo widze, ze niemal, a raczej na pewno minelismy sie na Zeraniu...

 

 

 

Kołek pojechał Karową wurcem 206 naprawdę po byku. Ale i tak najbardziej podobało mi się, jak Duda, tuż pod moim nosem, grzmotnął bokiem w krawężnik. Dwie felgi poszszły w... [piiip] - zabawy było po pachy :twisted:.

 

Hmmm no to stalismy prawie obok siebie, tylko ze ja na przeciwko galerii... nie ma co swiat jest maly...a ja chyba bede czesciej przegladal watki w tym forum.

 

Wrzuce jeszcze reszte zdjec z Zerania:

 

http://www.rajdy.gery.pl/content.php?galeria=138

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, kto tu?

 

Od lewej:

 

______, Azrael, ______, Przemeq.

 

:mrgreen:

 

PoliniTuning, Azrael, ja, Przemeq

Dziwne, że pomimo naszego trzęsienia się z zimna, ostre zdjęcie wyszło. No chyba że fotograf trząsł się podobnie.....

 

A butelkę to który z tych huliganów wyrzucił?

Eeee.... no może Przemeq, on był świeżo po imprezie..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...