Skocz do zawartości

Rajd Grecji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wybieram sie na Rajd Grecji. Czy ktos ma to juz moze przecwiczone? Chodzi mi glownie o ciekawe miejsca na oeasch - ciekawe dla osoby z aparatem w dloni ....

 

Jesli macie jakies wskazowki, miejscowki - dajcie znac.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyczyn obiektywnych mogę być tylko w czwartek pod Akropolem. Możemy się umówić na prologos o 19:30. :) Co do pt-nd 17-19 VI to popytam lokalesow na co zwracac uwage i gdzie sie ustawic. W piatek pracuje, a potem wylatuję do Polski także tylko czwartkowy wieczor mam. No, ale jeśli byś został w Attyce na dłużej to wracam w niedzielę. :wink: Jestem w GRE od 5 VI. Ostatni Acropolis widzialem dawno i nieprawda i duzo sie moglo pozmieniac.

 

Tu link z mapkami. Wklejam teraz i dopiero zaraz poczytam i poogladam dzielac sie wrazeniami. :mrgreen:

 

http://www.acropolisrally.gr/EN/2011/ev ... maps-2011/

 

P.S. Jest szansa, ze bedzie nas wiecej. :wink:

 

viewtopic.php?f=29&t=144457&view=unread#unread

 

-- 15 maja 2011, o 09:37 --

 

Ok... już widzę, że na pewno nie możesz opuścic SS6 Mavrolimni. Blisko Aten (nie wiem gdzie będziesz zakwaterowany), HQ w Loutraki (super miasteczko), no i sam odcinek na zaaaaaaajedwabistych srepentynach z widokiem na morze. Może być dużo ludzi, ale (gdybym nie pracował w piątek :mrgreen: ) to bym na pewno się tam wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się wybrał, ale wyjazd do Grecji (Kawala - Thassos) mam zaplanowany na drugą połowę czerwca :cry: Ale może, jak praca pozwoli, rzucę się na te parę dni, to się skomunikujemy i trochę po grecku sobie pogadamy... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Κρύμα, ρε φύλε...

 

Wiecie może gdzie najlepiej znaleźć miejsce w czwartek, żeby wszystko ogarnąć? Οd Kerameikos czy raczej od Ermou i Sydaghmy?

 

P.S. Ja se siedzę we wsi Glyfada... Konstytucja mnie grzeje... byle tylko podczas epilogu było spokojnie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ja se siedzę we wsi Glyfada... Konstytucja mnie grzeje... byle tylko podczas epilogu było spokojnie. :mrgreen:

 

Ale Ci zazdroszczę... Ostatnio byłem na Glifadzie w styczniu - nieźle wiało i lało :twisted: Mieszkałem w Best Westernie przy obiektach olimpijskich za dawnym lotniskiem. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor wątka cuś się nie udziela, trudno. Zostałem na polu bitwy sam. Zdjęcia też tylko dla siebie porobię i co sę naoglądam to moje. :P

 

Czy dni.

 

Zaczęło się już, bo widziałem nawet relację w greckiej telewizji... Info podane między scenkami "naparzanek" na Syntagma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kurczę, lot mam w sobotę. Mam nadzieję, że nie będzie sensacji. :|

Speszal stejdże mnie ominęły, gdyż ponieważ byłem wtedy w Polsce. :mrgreen:

 

Prolog byłniesamowity - takiego deszczu dawno nie widziałem. :mrgreen: Jeśli się ogarnę to może wkleję parę poglądowych fotek w łykenda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, lot mam w sobotę. Mam nadzieję, że nie będzie sensacji. :|

Speszal stejdże mnie ominęły, gdyż ponieważ byłem wtedy w Polsce. :mrgreen:

 

Prolog byłniesamowity - takiego deszczu dawno nie widziałem. :mrgreen: Jeśli się ogarnę to może wkleję parę poglądowych fotek w łykenda.

 

Jakbyś w samych Atenach miał jakieś poważne problemy, dawaj znać. Trochę Grekusów znam, którzy mogliby pomóc... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś w samych Atenach miał jakieś poważne problemy, dawaj znać. Trochę Grekusów znam, którzy mogliby pomóc... :D

 

Elinasów też tam paru znam. Tutaj to lepiej znać Alvanusów albo przynajmniej parę słów w ich języku. :wink:

 

A teraz zdjęcia:

 

Pod górę rzeką na ulicy Chatzichristou.

 

transition012.jpg

 

Migawka aparatu telefonicznego miała pewne opóźnienie. Stąd słabo uchwycony przejazd fiesty o nieokreśłonej proweniencji.

 

transition013.jpg

 

Ale za to tutaj prawdziwe perełki:

 

Jak na prezentację przystało piękna modelka a w tle gdzieś tam jakiś Solberg.

 

transition021.jpg

 

I tu przejazd H. Solberga żeby nie było, że mówię nieprawdę.

 

transition023.jpg

 

Przejazd Raikonnena, również artystycznie uchwycony.

 

transition024.jpg

 

No i dwa kolejne zdjęcia. No comments bo walczyłem z deszczem i nie zapamiętałem szczegółów. :mrgreen:

 

transition020.jpg

 

transition018.jpg

 

Generalnie tak jak cały dzień nie padało to zaczęło 0 19:20 i przestało o 19:50 kiedy przejeżdzały już ostatnie załogi. Kto mówił, że w Grecji pod Akropolem ma wtedy świecić słońce i ma być przyjemnie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...