Skocz do zawartości

Akcja Siemanko!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Wysłałem dziś Tytysie do ASO w Bielsku-Białej.Jakże było moje zdziwienie że łapek nie dostała :cry: .Pani która pracuje w salonie Subaru stwierdziła że ona o akcji "Siemanko"i zadnych łapkach nic nie wie. A zapytana czy może ktoś inny mógł by pomóc stwierdziła że "Kolegi który sprzedaje samochody nie ma, a na serwisie nie mają czasu".

Moje wnioski są takie że to trochę wstyd żeby ludzie związani z Subaru zawodowo byli tacy hmmmm niewiedzący!.

A tak już OT. A gdyby przyszedł klient z zamiarem zamówienia STI i zaliczką w kieszeni czy pani by też nic nie wiedziała a kolegi nie ma!!.

 

Podjadę sam za tydzień może trafię na kolegę

 

 

Są na 100%, sam brałem. Pytaj o Pana Dominika, on zajmuje się sprzedażą Subaru (na piętrze nad Oplami - nie w serwisie) i ma łapki, przynajmniej ostatnio miał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mario73, kwo, witamy serdecznie wśród posiadaczy jedynej słusznej marki na S... i nie jest to Skoda :)

Po łapki siemanko udajemy się do salonów Subaru.

Na Plejady zapisujemy się w nowym roku :twisted:

Powitanie możecie wpisać tu:

viewtopic.php?f=1&t=101962&p=1471792#p1471792 :oops:

 

Pozdrówki :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

.. tego typu podobnych akcji bylo juz sporo nie wiem czy cos kogos nauczyly i wniosly ale uwazam ze im wiecej takich akcji tym lepiej dla wszystkich.Trzeba rozpowszechniac kulture na drodze bo w porownaniu naszych kierowcow do innych z EU np. z Norwegi to wypadamy jak hamy za przeproszeniem.

Wspierajcie akcje na facebooku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jo mam taką łapkę,sam jeżdżę z wielką kulturką(przepuszczam,wpuszczam,zarówno autka z trudnych wyjazdów jak i motorki w korku[czasem są strasznie zdziwieni,że samochodziarz ich przepuszcza],jak widzę,że ktoś się przedziera to automatycznie do prawego zjeżdżam-jak jest mozliwość oczywiście)

Ale co mnie rozwaliło ostatnio,to to,że wożę reklamę ...HEYAH :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

akcja fajna i popieram i chętnie łapke przykleję... jeśli w odwiedzonym salonie nie trafię na "recepcjonistkę"

 

I druga sprawa... nie wiem czy wiedzie jak działa FB, ale by promować akcje trzeba robić jakieś wpisy na tablicy; ostatni jest z 28 października 2011 - tak się akcji nie wypromuje.

Brać się za robotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdecydowanie popieram tego typu akcję. Popieram bezpieczną jazdę, i stwierdzenie, że drogi sa dla każdego. Popieram tego typu nalepki:

http://www.zoopedup.com/blogs/uploads/car_joke_bumper_stickers0.gif

http://rlv.zcache.com.au/be_safe_drive_safe_live_safe_bumper_sticker-p128370617028648603z7b7j_152.jpg

http://images4.cpcache.com/product/567717954v4_460x460_Front_Color-White.jpg

http://www.childrenstransportationassociation.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/2007-03-13-1316-12_edited.jpg

http://www.firstcoastnews.com/images/640/360/2/assetpool/images/111214041627_Still1214_00001.jpg

 

Jednak zdecydowanie nie popieram łapki, która rozumie tylko osoba, która ja nalepiła, i osoby, które ja wymyśliły... Tylko dlatego nie naklejam tej łapki. Bardzo chętnie przystąpię do takiej akcji, wtedy gdy naklejka naprawdę jest w stanie w czymś pomóc, zadziałac na czyjąć wyobraźnię, bądź wzbudzić uśmiech kogoś, kto właśnie stoi w korku i się denerwuje.

 

Wydaje mi się, że mam na tyle pokory, by pamiętać o kulturze jazdy niezależnie od tego, czy posiadam taką naklejkę czy nie. Więc mi jako kierowcy nie jest ona potrzebna. Naklejka nie jest na tyle ciekawym symbolem by go nakleić na samochód dla ozdoby, i nie ma żadnego wpływu na zachowania innych, którzy w nerwowych sytuacjach nawet nie pomyślą, że strona internetowa "siemanko.eu" dotyczy lepszej i bezpieczniejszej jazdy.

 

Z daleka łapka wygląda jak reklama sieci komórkowej, a z bliska jak mówi: "Jedziesz za mną i już nigdy mnie nie dogonisz, SIEMANKO gorszy kierowco". I na pożegnanie macha łapką :). Czy to pomoże jeździć bezpieczniej?

 

Oczywiście jest to moja osobista opinia, i jesli nie odwiedziłbym tego miejsca, miałbym właśnie takie myśli związane z tą naklejką.

A pomysł bardzo dobry, zwłaszcza w Polsce, która potrzebuje więcej optymizmu na drodze :).

 

pozdrawiam i pomimo słów krytyki, zdecydowanie jestem za kolejnymi tego typu inicjatywami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Jednak zdecydowanie nie popieram łapki, która rozumie tylko osoba, która ja nalepiła, i osoby, które ja wymyśliły...

+ ok 8.000 czytelników Plejad ( nie liczymy tzw. czytelnictwa wielokrotnego !), część uczestników niniejszego Forum, część fanów L-SPRT ( w/g Facebooka ponad 3.000 ), + ci, którzy pytają co ta łapaka oznacza itd. itd.

 

Ponieważ SIP jest w Krakowie : "Nie od razu Kraków zbudowano".

A że na akcję marketingową, która spowodowałaby zrozumienie idei w XX% społeczeństwa nas po prostu nie stać - działamy w myśl zasady " festina lente ".

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że na akcję marketingową, która spowodowałaby zrozumienie idei w XX% społeczeństwa nas po prostu nie stać - działamy w myśl zasady " festina lente ".

Dyrekcja, działanie w dobrej wierze, nawet na mikro skalę jest działaniem w dobrej wierze, tego nie podważam. A jako zwykły użytkownik forum, nie moge wiedzieć wszystkiego... Dlatego... Jeśli gdzieś trafię tą łapkę... Nalepię :).

 

Reszta komentarza chyba zbędna :).

Pozdrawiam i tak jak pisałem poprzednio, bardzo mnie cieszy każda tego typu inicjatywa! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...