Skocz do zawartości

Akcja Siemanko!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram FB , akcję "siemanko" patrze moje auto , ze zmienionym numerem rejestracyjnym :shock: jest KR0000U :shock: , a prawdziwa to KR 007MU , w pierwszej chwili myślałem że to nie mój :oops: , ale po dokładnym przyjrzeniu się , stwierdziłem na 100% mój, tylko tak pięknie zmieniona rejestracja , ze nie mozna poznac :roll:

Nie wiem zupełnie czemu tak sie stało, ( ochrona danych :?: , brak mojej autoryzacji :?: ) pewnie coś w tym stylu jak mniemam :roll: . Jeśli tak, to proszę o wstawienie oryginału zdjęcia, i jednocześnie zezwalam , pozwalam, udostępniam i Bóg wie co jeszcze :twisted: , na wykorzystywanie tego zdjęcia do celów akcji "siemanko" , jeśli jest taka wola włodarza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

jestem tu nowy, i nie wiem czy pisze w odpowiednim watku, kupilem forestera, 99 rok, auta dlugo szukalem na zachodzie, jednak gdy juz go kupilem i przywiozlem do kraju, zauwazylem ze prawdopodobnie zgubilem prawa zaslepke halogena (czarna z plastiku z napisem forester), bardzo bym prosil jezeli ktos by taka zaslepke mial bardzo bym prosil o jakis kontakt poniewaz bez tej zaslepki zle to wszystko wyglada, dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledze Igiemu zarówno łapka Siemanko (połapał na plejadach,cóż za dobry człek z niego:))jak i świnki już czekają na wklejenia:) dlaczego nie teraz?? autko musi sie skończyć rejestrować i wtedy pojadę do Igiego na cały dzionek i będę pucował,polerował,dopieszczał,odświeżał,oklejał i się zachwycał:) A łapki są cztery,moja narzeczona bierze się za budę a ja się bierę za engine:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu jakaś głupia akcja... :mrgreen:

No rzeczywiście głupia :roll: , szczególnie patrząc na ilośc śmiertelnych wypadków i agresję na drogach :roll: :evil:

Mam nadzieje ze rzeczywiście to był żart :D , bo akcja jak najbardziej słuszna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu jakaś głupia akcja... :mrgreen:

No rzeczywiście głupia :roll: , szczególnie patrząc na ilośc śmiertelnych wypadków i agresję na drogach :roll: :evil:

Mam nadzieje ze rzeczywiście to był żart :D , bo akcja jak najbardziej słuszna :D

 

jasne że tak, ale pomiętajmy że jak jesteśmy w pośpiechu to liczy się czas... Niestety jedyne wyjście to noga z gazu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...