Jump to content

Recommended Posts

Otwieram FB , akcję "siemanko" patrze moje auto , ze zmienionym numerem rejestracyjnym :shock: jest KR0000U :shock: , a prawdziwa to KR 007MU , w pierwszej chwili myślałem że to nie mój :oops: , ale po dokładnym przyjrzeniu się , stwierdziłem na 100% mój, tylko tak pięknie zmieniona rejestracja , ze nie mozna poznac :roll:

Nie wiem zupełnie czemu tak sie stało, ( ochrona danych :?: , brak mojej autoryzacji :?: ) pewnie coś w tym stylu jak mniemam :roll: . Jeśli tak, to proszę o wstawienie oryginału zdjęcia, i jednocześnie zezwalam , pozwalam, udostępniam i Bóg wie co jeszcze :twisted: , na wykorzystywanie tego zdjęcia do celów akcji "siemanko" , jeśli jest taka wola włodarza :D

• Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Oficjalnie zarażony.   Wysłano z urządzenia mobilnego.

Posted Images

A ja się zastanawiałem kto lubi takie wściekle zielone samochody.

Pewnie ten kolor ma jakąś nazwę ale jestem facetem więc dla mnie jest po prostu zielony :mrgreen:

A ja się zastanawiałem kto lubi takie wściekle zielone samochody.

Pewnie ten kolor ma jakąś nazwę ale jestem facetem więc dla mnie jest po prostu zielony :mrgreen:

Evil Green :twisted:

albo Mr Green :mrgreen:

witam.

jestem tu nowy, i nie wiem czy pisze w odpowiednim watku, kupilem forestera, 99 rok, auta dlugo szukalem na zachodzie, jednak gdy juz go kupilem i przywiozlem do kraju, zauwazylem ze prawdopodobnie zgubilem prawa zaslepke halogena (czarna z plastiku z napisem forester), bardzo bym prosil jezeli ktos by taka zaslepke mial bardzo bym prosil o jakis kontakt poniewaz bez tej zaslepki zle to wszystko wyglada, dziekuje i pozdrawiam

dzięki koledze Igiemu zarówno łapka Siemanko (połapał na plejadach,cóż za dobry człek z niego:))jak i świnki już czekają na wklejenia:) dlaczego nie teraz?? autko musi sie skończyć rejestrować i wtedy pojadę do Igiego na cały dzionek i będę pucował,polerował,dopieszczał,odświeżał,oklejał i się zachwycał:) A łapki są cztery,moja narzeczona bierze się za budę a ja się bierę za engine:)

znowu jakaś głupia akcja... :mrgreen:

No rzeczywiście głupia :roll: , szczególnie patrząc na ilośc śmiertelnych wypadków i agresję na drogach :roll: :evil:

Mam nadzieje ze rzeczywiście to był żart :D , bo akcja jak najbardziej słuszna :D

znowu jakaś głupia akcja... :mrgreen:

No rzeczywiście głupia :roll: , szczególnie patrząc na ilośc śmiertelnych wypadków i agresję na drogach :roll: :evil:

Mam nadzieje ze rzeczywiście to był żart :D , bo akcja jak najbardziej słuszna :D

jasne że tak, ale pomiętajmy że jak jesteśmy w pośpiechu to liczy się czas... Niestety jedyne wyjście to noga z gazu...

• 2 weeks later...
gdzies jeszcze

Tam już nie ma ;)

Tak poważnie - na strefie serwisowej L-SPRT są łapki, a nowe miejsca i nowi partnerzy powinni od Akcji niebawem dołączyć z nowymi miejscami odbioru lepek.