Skocz do zawartości

Akcja Siemanko!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Dyrekcja napisał(a):
Szanowni Państwo,

 

jak Państwo dobrze wiecie Subaru Import Polska wielokrotnie już występowało z inicjatywami mającymi na celu podniesienie bezpieczeństwa na naszych drogach.

 

Począwszy od powstania SJS, poprzez współudział w rozwoju i późniejszą implementację systemu ISR czy też stopniowo rozwijający się projekt Bezpieczny Kierowca.

 

Nawet ubiegłoroczna nagonka medialna dotycząca sprzęgieł w samochodach z silnikami wysokoprężnymi została przez nas wykorzystana do oferowania klientom bezpłatnych szkoleń w SJS (w których używana jako alibi nauka ruszania stanowi zaledwie ok. 5% kursu szkoleniowego).

 

Jak Państwo zapewne już - po lekturze artykułu wstępnego do ostatniego wydania Plejad – wiecie, staramy się aktualnie zmobilizować kierowców do bardziej kulturalnej, mniej agresywnej jazdy, co też ma bezpośredni wpływ na podniesienie poziomu bezpieczeństwa na drogach. Nie trzeba przypominać, że drogi te, pomimo zanotowanych postępów, w dalszym ciągu należą do najbardziej niebezpiecznych w Europie a Polska ciągle jeszcze posiada wątpliwy honor przewodzenia liście krajów unijnych z największą ilością ofiar śmiertelnych ruchu drogowego.

 

Inauguracja naszej inicjatywy zbiega się przypadkiem z początkiem zaakceptowanej przez Sejm RP, a zainicjowanej przez ONZ Dekady działań na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego.

 

Strona naszej akcji znajduje się pod następującym adresem: http://www.siemanko.eu

Akcja ta jest też obecna na Facebook-u pod adresem: http://www.facebook.com/AkcjaSiemanko

Ci spośród Państwa, którzy posiadają swe konta na Facebook-u są proszeni o aktywne wspieranie ("Lubię to!") tej formy popularyzacji akcji.

 

"Łapki Siemanko" będą dostępne bezpłatnie dla osób zainteresowanych w salonach i serwisach autoryzowanych Subaru.

 

Naturalnie akcja "Siemanko" nie jest przewidziana jako ekskluzywne działanie Subaru – jeżeli odniesiemy sukces, będzie dotyczyła kierowców wszystkich marek (stąd też wydawanie osobom zainteresowanym "łapek" nie jest związane z posiadaniem samochodu Subaru!).

 

Pod adresem http://www.siemanko.eu/ulotka_bw.pdf przekazujemy Państwu także gotowy do wydruku opis akcji. Jest to format A4, który należy złożyć na A5.

 

Z wyrazami szacunku

 

Witold Rogalski

 

Moi mili,

 

jak napisała Dyrekcja akcja nie ma być ograniczona do Subaru.

Jeżeli chcemy jeździć nieco bardziej bezpiecznie i jednocześnie bezstresowo – popularyzujmy ten pomysł także w naszym kręgu znajomych, czy na innych formach internetowych.

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez Dominik Wiktor
Dangerous Hyperlink Connection
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo zacny, oby się przyjął.

Ja nieśmiało w kwestii naklejek jakie "wypadły" mi z ostatniego numeru "Plejad" .

Niestety kolorystyka ogranicza ich użycie wyłącznie do jasnych samochodów - ciemne - np. grafit lub czarne - naklejka będzie niewidoczna.

Czy jest szansa że w kolejnych "plejadach" znajdę takie same "w negatywie" ?

 

pozdrawiam

 

MForbi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dostępne cztery rodzaje lepek (zarówno na jasny jak i na ciemny kolor). Jeżeli wypadły to zapraszam do naszych salonów - tam będą dostępne już od połowy przyszłego tygodnia 8)

napisałem "wypadły" w sensie "znalazłem w .." :)

Spokojnie - nie zginęły- są :)

Tylko na moim grafitowym samochodzie nie będzie ich widać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa godna pochwały.

Tylko, szczerze mówiąc mnie osobiście (czyli nie uważam, że właśnie pierwszy raz w życiu jestem obiektywny) nie podoba się hasło / nazwa. Dla mnie brzmi jakoś niezdarnie, poufale i naiwnie jednocześnie.

Może jestem w tym odosobniony a może nie.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Tylko, szczerze mówiąc mnie osobiście (czyli nie uważam, że właśnie pierwszy raz w życiu jestem obiektywny) nie podoba się hasło / nazwa. Dla mnie brzmi jakoś niezdarnie, poufale i naiwnie jednocześnie.

Hasło było "testowane" szczególnie wśród młodszych kierowców z pozytywnym skutkiem.

Być może istnieją inne możliwości, wersje, slogany, które lepiej by się nadawały. Niemniej własnie "siemanko" pozwala nam na pewną identyfikację z naszym kierowcą ( Wojtek ma właśnie taki "nick"). A identyfikacja młodych kierowców powinna być w tym przypadku łatwiejsza...

 

Sympatyczne, ale myślicie, że to coś da?

Nigdy przy takich projektach nie ma pewności. Także powodując powstanie SJS nie mieliśmy pewności, czy znjdziemy naśladówców, czy szkolenia staną się z czasem elementem normalnego krajobrazu motoryzacyjnego ( jak ma to miejsce w innych krajach ). Teraz, po 10 latach możemy chyba powiedzieć, że tak właśnie się stało.

Gdyby obawa, że może jednak się nie uda była czynnikiem decydującym o podejmowaniu działania, nie byłoby dziłań wogóle. Ani Zlotu Plejad, ani ISR, ani nawet ... niniejszego Forum :wink:

 

Zgadzam się z Knurkiem... Naklejka trochę jak na seicento ;]

Jeżeli zobaczymy na Seicento takie naklejki, to będzie to już jednoznaczny dowód, że akcja odnosi sukces :mrgreen:

Część kampanii reklamowej czy tylko inspiracja?

Inspiracja. reklamą nie ma to bezpośrednio nic wspólnego. Jeżeli importer innej marki chciałby się dołączyc do akcji - zostanie powitany z otwrtymi rękami :wink:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ze jak? Jesli uwazam sie za lepszego i nie musze tego udowadniac... to w dowod naklejam "siemanko"?

Co do strony, to:

 

1. wyjatkowo wnerwiajace intro na poczatku. W dzisiejszych czasach czekanie 20 sekund na wyswietlenie sie tych madrosci zyciowych moze niejednego zniechecic do czytania dalej;

 

2. po kliknieciu "dalej" otwiera sie nowe okno, ale nie przenosi do niego uzytkownika. Przynajmniej w IE. Jak dla mnie to po prostu blad programisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło było "testowane" szczególnie wśród młodszych kierowców z pozytywnym skutkiem.

Być może istnieją inne możliwości, wersje, slogany, które lepiej by się nadawały. Niemniej własnie "siemanko" pozwala nam na pewną identyfikację z naszym kierowcą ( Wojtek ma właśnie taki "nick"). A identyfikacja młodych kierowców powinna być w tym przypadku łatwiejsza...

To się wyjaśniło :mrgreen: . Czyli dla takich staruszków jak ja i Zed będzie akcja 'pokłonik'.

Albo 'całuję rączki'... (żeby było z krakowska... bo SIP przecież w Krakowie, HELLOŁ!) :lol:

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...