Skocz do zawartości

jakie oleje w jakich ASO do diesla?


Poznanianka

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do użytkowników outbacka diesla z miast innych niż Poznań - jakie oleje dostępne są na wymianę w waszych okolicznych ASO? W Poznaniu mają tylko Castrola (za około 100 zł za litr) i Lotosa (za około 50zł). A szukam miejsc, gdzie można wymieniać na Motula (wiem, że w Wa-wie w salonie Kopra - ale czy w innych też? Może któryś jeszcze oprócz Wa-wy jest na trasie moich służbowych podróży...)

Wiem, wiem, mogłabym podzwonić do ASO, ale na szkoleniu z BHP mogę tylko pisać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że w Wa-wie w salonie Kopra -

Szanowna Pani.......Mamy na miejscu oleje Lotos i Mobil ale Motula do silników diesla nie mamy :roll: . Niemniej gdyby Pani zawiadomila wczesniej , ze życzy sobie "ten olej" ( jak juz gdzies pisałem ..najważniejsze jest samopoczucie :D ) to serwis prawdopodobnie taki olej zorganizuje na określony termin . Cen niestety nie znam.....tel srewis 22-8460049

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje:-) To pewnie źle zrozumiałam telefonicznie, że u was jest, ale teraz wszystko jasne:-) Niekoniecznie zależy mi na Motulu, jedyne na czym mi zależy to na tym, żeby to nie był Castrol (przejęłam się różnymi opowieściami na jego temat:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje:-) To pewnie źle zrozumiałam telefonicznie, że u was jest, ale teraz wszystko jasne:-) Niekoniecznie zależy mi na Motulu, jedyne na czym mi zależy to na tym, żeby to nie był Castrol (przejęłam się różnymi opowieściami na jego temat:-)

 

to jakieś pomówienia... :lol: , skąd te ,,różne opowieści"...? wrzuć może kilka szczegółów...żeby nie było niedomówień w stylu - jedna pani w kolejce powiedziała...;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informacje:-) To pewnie źle zrozumiałam telefonicznie, że u was jest, ale teraz wszystko jasne:-)

Motul mamy do benz. Subaru :idea: i tu pewnie zaszło nieporozumienie.......ale pewnie od wtorku bedzie do diesla (na wszelki wypadek....jakby Pani przyjechała.... :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznanianka, w Poznaniu także jest Motul, z tego, co wiem. A jaki konkretnie potrzebujesz ?

 

w Kocarze oficjalnie do diesla oferują Lotos i Castrol...

 

-- 15 maja 2011, o 12:55 --

 

to jakieś pomówienia... :lol: , skąd te ,,różne opowieści"...? wrzuć może kilka szczegółów...żeby nie było niedomówień w stylu - jedna pani w kolejce powiedziała...;

 

To wyłącznie moje osobiste, negatywne doświadczenia z castrolem w kilku służbowych dieslach:-) I niech się nikt inny nie zraża do castrola :D Na pewno to dobry olej, tylko ja go osobiście nie lubię :-) I już :-)

 

-- 15 maja 2011, o 12:57 --

 

Dziękuję za informacje:-) To pewnie źle zrozumiałam telefonicznie, że u was jest, ale teraz wszystko jasne:-)

Motul mamy do benz. Subaru :idea: i tu pewnie zaszło nieporozumienie.......ale pewnie od wtorku bedzie do diesla (na wszelki wypadek....jakby Pani przyjechała.... :roll: )

 

No to na pewno wpadnę :-)

 

-- 15 maja 2011, o 12:58 --

 

Spawalniczy, dzięki za info na pw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Motul mamy do benz. Subaru :idea: i tu pewnie zaszło nieporozumienie.......ale pewnie od wtorku bedzie do diesla (na wszelki wypadek....jakby Pani przyjechała.... icon_rolleyes.gif )

 

 

Witam!

A jaki konkretnie olej Motul możesz polecić do Subaru Outback 2.5 MY2004?

Z góry dziękuję za info....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jaki konkretnie olej Motul możesz polecić do Subaru Outback 2.5 MY2004?

 

ja Motula nie polecam , chyba , że ktos zmienia co 7.5 tyś km wtedy może byc Motul..... :)

 

Witam!

 

To pociągnę temat - co polecasz?? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek olejowy jest w nielegalu - tam zapytaj. A olej to oprócz samego rodzaju silnika to jest jeszcze kilka innych pytań żeby znaleźć odpowiedni - przebieg auta, czy bierze czy nie i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...