Jump to content

STOLYCA- SUGESTIE SERWISOWE- pilne!!!

guma
 Share

Recommended Posts

:mrgreen:

no dobra, stało się poCZEbujemy pomocy :!:

Z uwagi na brak czasu i wrodzoną nieśmiałość :mrgreen: forumowicza bart1000 w jego imieniu i za porozumieniem prosimy o sugestie bądź od razu wskazanie konkretnego serwisu który polecacie/ rekomendujecie do sprawdzenia, czytaj porządnego przetrzepania przed zakupem takiego dupolota jakim jest powszechnie tu znany eSTIaj MY05.

Mamy nadzieję (obaj, pytanie który z nas większą :wink: ), że dojdzie do sfinalizowania tranzakcji i do galicji wrócimy dwoma autami :mrgreen:

Data- 21.05.2011 (sobota), czekamy na propozyje tudzież rekomendacje.

salon

i serwis: Da Woj Sp. z o.o. Sp. K.

ul. Wiosenna 44

05-092 Łomianki (Warszawa)

www.dawoj.subaru.pl

salon

i serwis: Subaru A. Koper

Al. Krakowska 151

02-180 Warszawa

www.koper.subaru.pl

salon

i serwis: Styl Subaru Dukiewicz sp.j.

ul. Jubilerska 6

04-190 Warszawa

www.styl.subaru.pl

:mrgreen: :wink:

guma :arrow: PW

BartZ niestety jak ja kupowałem Forka to z tych serwisów tylko Dukiewicz był otwarty w sobotę :wink:

Siłą rzeczy skorzystałem z ich usług i chyba bym tego nie polecał; no może jakby ktoś kupował Fiata albo Alfę :twisted::mrgreen:

Przemeq, w sobotę? To się coś pozmieniało

no własnie :(

guma, ZTCW u Kopra takie rzeczy dobrze robią.

bart1000 już monitował w tej sprawie wcześniej, bylismy nawet wstępnie umówieni u Pana Andrzeja, ale później wyszlo, że to własnie sobota :evil:

więc stąd mój post dzisiejszy z prośbą do was :!:

guma :arrow: PW

BartZ niestety jak ja kupowałem Forka to z tych serwisów tylko Dukiewicz był otwarty w sobotę :wink:

Siłą rzeczy skorzystałem z ich usług i chyba bym tego nie polecał; no może jakby ktoś kupował Fiata albo Alfę :twisted::mrgreen:

Myślałem, że serwisy w soboty pracują do 14... :shock:

Wiem, że we Wrocku tak było...

guma, w sobotę to chyba tylko nie-ASO pracuje... ale pewna nie jestem, miejscowi niech się wypowiedzą :wink:

guma, w sobotę to chyba tylko nie-ASO pracuje... ale pewna nie jestem, miejscowi niech się wypowiedzą

no to dupa zbita :evil:

Puki co dzięki od wszystkich za PW, ale tak jak napisałem w temacie potrzebujemy porzadnie przewałkować auto :!:

Boję się czy potencjalni mechanicy którzy owszem znają markę sprostają temu czego oczekujemy :roll:

Daj cynk, gdzie się skończyło i jakim efektem .

rozmawiałem wczoraj z Bartkiem, nie kojarzę, gdzie, ale umówił się w 2 miejscach.

Jak będę miał dokładne dane, to wkleję tu, moze ktoś z was bedzie miał możliwość i chęć podjechać, luknąć, pogawędzić i napić się kawki z gumką i bart'em1000

• 5 months later...