Skocz do zawartości

subaru legacy 2.0 czy 2.5 pb ktory lepiej zniesie lpg


pieer84

Rekomendowane odpowiedzi

po 2-gie to tylko forum tylko rozmowy,porównywanie opinii więc, mnie nie strasz

A przejrzałeś chociaż pobieżnie regulamin przy rejestracji? Zwłaszcza fragment o dziale technicznym.

Pomogę :idea:

I Zasady ogólne

(...)

5. W dziale „Forum SIP” oraz w forach „Technicznym” i „Organizacyjnym” dopuszczalne są wyłącznie wpisy związane z tematyką wątku.

 

Czego tu nie rozumiesz? Może spróbuję jakoś pomóc...

 

Szkoda, że edytowałeś jeden ze swoich podpunktów... Rozgryzłeś mnie w nim bezbłędnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze. Nieswojo bym się czuł będąc obiektem jakiegoś nadzwyczajnego zainteresowania swoją osobą przez osobnika tej samej płci :mrgreen:

 

Dobra dość tego OT. Następnym razem przed kliknięciem w "wyślij" przemyśl czy na pewno Twój post jest na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czy to bedzie 2.5 czy 3.0 manual to i tak regulacja zaworów mnie czeka? A która instalacje wrzucic brc czy cos lepszego w granicach 3500-5000 tys.

 

-- N maja 15, 2011 5:02 pm --

 

ze względu na zalecaną często kontrolę luzów zaworowych na LPG szukam motoru w którym regulację tę przeprowadza się w miarę prosto, szybko i tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze względu na zalecaną często kontrolę luzów zaworowych na LPG szukam motoru w którym regulację tę przeprowadza się w miarę prosto, szybko i tanio

 

 

z silnikow dostepnych w legacy III tylko w 2.5 SOHC nie trzeba wyciagac z budy zeby zrobic reguje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czy to bedzie 2.5 czy 3.0 manual to i tak regulacja zaworów mnie czeka? A która instalacje wrzucic brc czy cos lepszego w granicach 3500-5000 tys.

 

Zainteresuj sie konkretnymi gratami (reduktor, wtryski, wielozawor), a dopiero na koncu elektronika (stag, landi, brc) i poszukaj sprawdzonego gazownika (polecam lpg forum) w swojej okolicy.

Za kwote, ktora wymieniles da sie zamontowac LPG (4 cylindry) na naprawde porzadnych komponentach.

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jako wycenil koszt instalacji w 2.0 sohc na 3600 z wlewem pod klapka (za to bierze 200 pln), z tego co ja sie doczytalem to mojego silnika nie trzeba wyjmowac do regulacji luzow i silnik ten bardzo dobrze znosi LPG

poszukaj sprawdzonego gazownika (polecam lpg forum) w swojej okolicy

ja do jako mam ponad 200 km, ale nie znalazlem nikogo blizej kto dobrze ogarnia temat LPG w subaru ale wole te 200+ km zrobic i tracic dzien na przeglady niz szarpac sie z olsztynskimi amatorami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do jako mam ponad 200 km, ale nie znalazlem nikogo blizej kto dobrze ogarnia temat LPG w subaru ale wole te 200+ km zrobic i tracic dzien na przeglady niz szarpac sie z olsztynskimi amatorami...

Słabo szukasz. Olsztyn, sprzętowa 4, Krzysiek Predko. Sam gazowałem u niego jedno Subaru (do dzisiaj ma przelatane ok 80k km bez problemów), no i połowa województwa z Subarakami do niego jeździ.

Powiem tak. Z turbo pojechałbym do Jako. Ale N/A bez problemu ogarnie Krzysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo szukasz. Olsztyn, sprzętowa 4, Krzysiek Predko

u Krzyska gazowalem Corolle, wszystko bylo dobrze jak mieli stary warsztat, jak sie przeniesli do nowego to ida na ilosc... ja sie na nich zawiodlem i wiecej tam nie pojade... Szeszkin tam gazowal swoje Legacy i ogolnie jest zadowolony, ale u Predki odnioslem wrazenie ze sa klienci i klienci... niestety... jakies dwa lata temu nawet bym sie nie zastanawial i jechal do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywam, ze chlopaki ze starego warsztatu maja o tym pojecie bo zajmowali sie tym przez lata, ale kiedy bym nie podjechal to na ogol montuja jakas instalacje a serwisem zajmuja sie mlodzi amatorzy... ja za duzo jezdze zeby co chwila gazownika odwiedzac... Jest podobno dobry specjalista gdzies w Gutkowie,a le subaru robil moze jedno czy dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzies w necie znalazlem ze moznado legacy estate wlozyc zbiornik troidalny o poj.65l 8) tylko niewiem jakie wymiary

 

Zgadza sie, kiedys do swojego szukalem to wlasnie cos kolo 70l znalazłem, wymiarami pasuje.

Obecnie mam jakis mniejszy, ale ok 55l wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60 litrow w miejsce kola, wchodzi ok 49,5 litra lpg

abart moze i faktycznie 65 wtedz ok 55

podginasz plywak i wchodzi ci kilka litrow wiecej :mrgreen::twisted:

 

czemu nie- zawsze mozna jeszcze w konewke i beczke po kapuscie w bagazniku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...