Skocz do zawartości

Magazyn Plejady @ Facebook


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Moi mili, wielu z Was zadawało nam pytanie co dzieje się z Magazynem Plejady, kiedy pojawi się kolejny numer, jak można go zamówić, gdzie można znaleźć szersze materiały na tematy poruszane w nim. Wiele pytań pojawia się też z naszej strony, np. co Wam się podoba, co nie, czego oczekujecie od nas...

 

Aby poprawić komunikację i odpowiedzieć na w/w i masę innych pytań uruchomiliśmy stronę Magazynu Plejady na Facebook.

Zapraszamy serdecznie do dodawania jej do ulubionych i komunikację z nami. Będziemy Was informować na bieżąco (oczywiście w miarę możliwości ;) ) o tym co dzieje się w redakcji, co planujemy, postaramy się też odpowiedzieć na Wasze pytania. Liczymy na Wasze (pozytywne bo negatywne usuniemy :twisted: :wink: ) komentarze :mrgreen:

 

Strona dostępna jest pod adresem: https://www.facebook.com/MagazynPlejady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... mi nikt nie odmachuje... większość tylko myśli pewnie "kup se Subaru to ci odmacham" ;(

 

Jeżeli mnie pamięć nie myli - w którymś wstępniaku coś było na ten temat... jak tylko skończymy odbudowywanie archiwum odszukam gdzie i co było napisane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mnie pamięć nie myli - w którymś wstępniaku coś było na ten temat... jak tylko skończymy odbudowywanie archiwum odszukam gdzie i co było napisane

 

A mówiłem żeby wpisać do warunków gwarancyjnych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś artykuł o Forum i "spłeczności" - i o świnkach też :)

Może wtedy naród który przeczyta ale nie "forumuje" nie będzie dziwnie patrzył na tych którzy sobie jakieś mordki/małpki ponaklejali i zaczepiają ludzi na ulicach :lol:

W końcu forum, podobnie jak "Plejady" to "oficjalne media" SIP .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Plejadach ostatnio mniej, ale o Forum sporo już było :) Na stronie FB oczywiście wszystkie tematy jeszcze nie raz będziemy poruszać. Na początek jednak odpalamy archiwum magazynów (już na ukończeniu), a potem po kolei inne pomysły :)

Wszystko zbieramy - nic nie ginie, za propozycje dziękuję! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Kupić niestety nie da się (część numerów istnienie w kilku egzemplarzach - w naszym archiwum). Forma elektroniczna jest dostępna na stronie :)

 

Czytam sobie elektronicznie ale ... hmmm ... juz nie czytam bo wolę papier :lol:

Dlatego chętnie kupię papierowe egzemplarze co by móc je kartkować przed kominkiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego chętnie kupię papierowe egzemplarze co by móc je kartkować przed kominkiem :twisted:

 

chętnie wyślę Ci papierowe wydania (dostaję po dwa egzemplarze). Mam je od numeru 23. Tylko gdzieś mi się zapodziały oba numery 31 i mam tylko jeden egzemplarz nr 29 (miałem ich w sumie 5 czy 6, ale jest tam moja relacja z wyprawy na Islandię i resztę rozdałem). Dlatego jak już byś go przeczytał to bym prosił o zwrot, resztę możesz zachować :) Więc jeśli chcesz to podaj mi na PW adres, na który mam je wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego chętnie kupię papierowe egzemplarze co by móc je kartkować przed kominkiem :twisted:

 

chętnie wyślę Ci papierowe wydania (dostaję po dwa egzemplarze). Mam je od numeru 23. Tylko gdzieś mi się zapodziały oba numery 31 i mam tylko jeden egzemplarz nr 29 (miałem ich w sumie 5 czy 6, ale jest tam moja relacja z wyprawy na Islandię i resztę rozdałem). Dlatego jak już byś go przeczytał to bym prosił o zwrot, resztę możesz zachować :) Więc jeśli chcesz to podaj mi na PW adres, na który mam je wysłać.

 

extra :D

bardzo wielgachne dzięki :mrgreen:

oczywiście oddam jak prosisz, a za te które mogę zatrzymać odwdzięczę się :!:

no ale obgadamy resztę na PW :mrgreen:

JESZCZE RAZ DZIĘKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wydania papierowe są jeszcze rozsyłane? Karta "Klubu Subaru" już dawno przyszła a numerów "Plejad" jak do tą nie widać (a min ze dwa wydania od tego czasu). W sumie nie problem bo sobie przy okazji wizyty na przeglądzie poczytam, ale chciałbym swoje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...