Skocz do zawartości

Jakość..forum


Danski

Rekomendowane odpowiedzi

...jest mierna moim zdaniem...

Ospałość odpowiedzi, jeden "dominator" (naprawdę nikt inny nie zna się na Justy?)...

...6 moderatorów? Przecież dotychczas "zapisano"' zaledwie 3 strony więc po co tylu?... to mi przypomina nasze urzędy ;)

Generalnie słabiutka społeczność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...lukass, ja chciałbym ją polepszyć, a nie się wycofywać ;) ...więcej optymizmu i samokrytyki...

...a tak rzeczowo: kolega slawko zadał pytanie (ładne parę dni temu) o podwyższenie zawieszenia i nikt mu nawet uśmiechu nie sprzedał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justy to dość specyficzne Subaru i ma niewiele wspólnych rozwiązań z pozostałymi modelami.

Tak jak użytkownik Imprezy może pomóc w rozwiązać problem z Forkiem czy Legacem ze względu na wspólne podzespoły tak Justy jest już całkiem inne i trzeba liczyć na pomoc innego Justynkowicza. W przypadku justy II jest o tyle lepiej, że to praktycznie swift ale jeśli chodzi o Justy I to i tak to jedyne miejsce w Polskim internecie gdzie jest szansa się czegoś dowiedzieć na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ma niewiele wspólnych rozwiązań z pozostałymi modelami.

 

To jest podstawowa kwestia. Ja wypowiadam się czasem w wątkach o foresterach, czy legacy, bo dzielą z imprezą wiele rozwiązań, ale o justy nie mam pojęcia i dlatego ten dział omijam... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego, że justy jest inne dochodzi jeszcze to, że jest na samym dole w technicznym, więc nawet jeśli pojawi się jakiś wątek w którym może ktoś coś więcej pomóc to i tak pozostanie niezauważony, bo tak naprawdę stronę w technicznym przewija się w dół tylko do Justy, Tribeci i innych (sorry przy monitorze 16:9 widać cały dział). Sam ten wątek zauważyłem tylko dlatego, że był widoczny na głównej i miał prowokacyjny :wink: tytuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę z wyjątkowości (czyt. niszowy model) Justy :) ...gdy osobiście byłem w serwisie Subaru to przyznali, że ostatnio ten model zawitał u nich 8 lat temu, a wcześniej też go raczej nie widywali...

Nie zmienia to jednak faktu, żeby jakoś reagować na posty kolegów. ...motywujmy się więc wszyscy razem, a z pewnością forum będzie rosło w siłę.

 

P.S.

Sam myślałem o podwyższeniu, bo w wbrew pozorom ma to sens... Justy (ale tylko to bez wiskozy) wtedy stałby się niezłą alternatywą dla przewartościowanych małych terenówek (Samuraj, Feroza itp).

 

Pozdrawiam,

 

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 moderatorów? Przecież dotychczas "zapisano"' zaledwie 3 strony więc po co tylu?... to mi przypomina nasze urzędy ;)
Generalnie słabiutka społeczność...

6 moderatorów jest w całym dziale technicznym, w którym dziennie powstaje kilkadziesiąt albo kilkaset postów. Wciąż uważasz, że to za dużo ?? Poza tym tylko 22 posty, na forum niecały rok i już oceniasz funkcjonowanie całego forum, które istnieje prawie 10 lat. Kwestie specyficzności modelu Justy wyjaśnili koledzy. Justy to proste auto, ma klasyczne rozwiązania więc ma tę przewagę nad całym Subaru, że każdy mechanik sobie z nim poradzi. W pozostałych modelach Subaru są specyficzne rozwiązania, które wymagają doświadczenia bo inaczej można zaszkodzić i to grubo.

 

i nikt mu nawet uśmiechu nie sprzedał...

Czasem lepiej milczeć niż walić niepotrzebny spam. Wierz mi, ze gdyby ktoś znał odpowiedź to z przyjemnością by się wiedzą podzielił.

 

przewartościowanych małych terenówek (Samuraj, Feroza itp)

Uważasz, że Samuraj nie jest tak dobry jak się o nim mówi ? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie słabiutka społeczność...

Poza tym tylko 22 posty, na forum niecały rok i już oceniasz funkcjonowanie całego forum, które istnieje prawie 10 lat.

Może dużo czytał :)?

 

 

Pozdrawiam,

Ł.O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie broniąc kolegi Danski, bo tez mam wrażenie, że się zbulwersował bez powodu... ale

 

Poza tym tylko 22 posty, na forum niecały rok i już oceniasz funkcjonowanie całego forum, które istnieje prawie 10 lat.

 

odpowiedź parę linijek niżej

 

 

Czasem lepiej milczeć niż walić niepotrzebny spam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Tomasz_555: ok, 6 moderatorów widać w dziale Justy więc uznałem, że jak na ten dział to za dużo, a czy oni są do całego Subaru, czy tylko Justy...tego nie wiem, bo nie posiadam kilku modeli tej marki...

A propos tylko 22 postów i nie całego roku na forum: jest taka stara prawda: żeby poznać dosadnie dane miejsce trzeba w nim być baaaardzo długo lub bardzo krótko...

Co się tyczy prostoty Justy pierwszej generacji to nie wątpię...ale okazuje się, że ten model spędza każdemu warsztatowi (nawet autoryzowanemu) sen z powiek... nie radzą sobie po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale okazuje się, że ten model spędza każdemu warsztatowi (nawet autoryzowanemu) sen z powiek... nie radzą sobie po prostu

tu się nie zgodzę po prostu nikomu nie chce się dłubać w starym g... jak można w tym czasie wymienić rozrząd w imprezie, albo tuzin klocków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

(...)

Czasem lepiej milczeć niż walić niepotrzebny spam. Wierz mi, ze gdyby ktoś znał odpowiedź to z przyjemnością by się wiedzą podzielił.

(...)

 

Tutaj byłbym ostrożny z takimi opiniami :? Zadałem kiedyś pytanie o kolor kabelków w instalacji radia i odpowiedzi się nie doczekałem. A w kwestii radia mnóstwo speców, pomijając serwisy...

 

Przepraszam, że się wtrącam. Pewnie mi też się dostanie bo mam kilkanaście postów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mili Panowie, to jest Forum, a nie wikipedia...są modele Subaru, które nie są popularne, jak Justy, SVX czy Leoś (te dwa ostatnie chociaż Boxery...), niewiele osób nimi w Polsce jeździ, a jeszcze mniej ma coś sensownego do powiedzenia w kwestiach technicznych. Auta jakis czas nie produkowane, sprawne i zarejestrowane egzemplarze można policzyć na palcach, a Wy macie problem z tym, ze jak rzucicie jakieś hasło to nie ma na nie natychmiast 50 odpowiedzi....moderatornia nie jest złożona z mechaników Subaru, a reszta Forumowiczów różnie...także nie ma co robić dymu i pozować na rozczarowanych poziomem i aktywnością akurat w tym dziale (Justy). Ja mam co nieco doświadczenia z Subaru, chętnie pomagam gdzie się da, ale w temacie Justy nie otwieram jadaczki, bo nie mam akurat nic do powiedzenia, raz czy dwa siedziałem w takim aucie, i to krótko... :D

 

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)nie otwieram jadaczki, bo nie mam akurat nic do powiedzenia(...)

 

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

 

Stąd, jak ja nie mem nic do powiedzenie, to się nie odzywam. :arrow: liczba moich postów. Irytuje mnie, gdy któryś z kolegów, czepia się, że ktoś z małą ilością postów zadaje pytanie. Gdyby wszystko wiedział - nie zadawałby go. :P

Żadna to filozofia nabić sobie licznik.

 

Peace :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)nie otwieram jadaczki, bo nie mam akurat nic do powiedzenia(...)

 

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

 

Stąd, jak ja nie mem nic do powiedzenie, to się nie odzywam. :arrow: liczba moich postów. Irytuje mnie, gdy któryś z kolegów, czepia się, że ktoś z małą ilością postów zadaje pytanie. Gdyby wszystko wiedział - nie zadawałby go. :P

Żadna to filozofia nabić sobie licznik.

 

Peace :wink:

Jaaaaaaaaaa 18 postów i się odzywa :evil:

 

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz czy dwa siedziałem w takim aucie

 

A w ilu siedziałeś z flagą wystawioną przez okno? 8)

 

:D precyzuję: jedno Justy, w którym miałem niewątpliwą przyjemność zasiadać na prawym, należało do huzara, stopiątego zresztą :D , z tego auta wyystawałę flaga :D , a drugie do K.Szeszko, wielokrotnego Mistrza Polski, którym to Justy w zimie na torze szutrowym u B.Ludwiczaka (a w zasadzie lodowym) Krzysiek skroił Coswortha, Audi S2, i GTka... :twisted::)

 

-- 7 lip 2011, o 07:00 --

 

Sam myślałem o podwyższeniu, bo w wbrew pozorom ma to sens... Justy (ale tylko to bez wiskozy) wtedy stałby się niezłą alternatywą dla przewartościowanych małych terenówek (Samuraj, Feroza itp).

 

obawiam się, że ze względu na masę, długość (a raczej krótkość :D )wysokość i szerokość, podniesione Justy miałoby tendencje wywrotowe... :D tj. większą tendencję do dachowania....

 

-- 7 lip 2011, o 07:01 --

 

Jaaaaaaaaaa 18 postów i się odzywa

 

 

kiedyś musi nabić sobie dziewiętnastego....i może nawet dwudziestego..... :mrgreen::twisted::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...