Skocz do zawartości

Czy taki catback urwie glowe?


lewen

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, ze nowy catback z UK bedzie mnie kosztowal 1600 pln, wiec uzywany moglbym wziac za 800 plnow... :P :wink:

 

Słusznie - rzecz w tym, że ja mam turbo-back, nie cat-back 8). A taki komplet: puszka, center i down-pipe kosztuje bez wysyłki ponad 570 funtów, czyli ponad 2500 PLN 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, ale ja nie potrzebuję downpipe...

 

Ja wiem, natomiast ktoś czytający wątek mógłby odnieść mylne wrażenie, że ja sprzedaję coś używanego za cenę, za jaką można mieć tę samą część nową 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, ale ja nie potrzebuję downpipe...

 

Ja wiem, natomiast ktoś czytający wątek mógłby odnieść mylne wrażenie, że ja sprzedaję coś używanego za cenę, za jaką można mieć tę samą część nową 8).

OK, potwierdzam- za turboback cena jest ok 8) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się po temat, bo mam podobny dylemat. Czy wrzucenie takiego catbacka jak podał lewen, to znaczy center i przelotowy backbox, do mojego Sti sprawi, że będzie bardzo głośno?

Zależy mi żeby było słychać auto, ale żeby łba nie urywało.

Poprawcie mnie, jak źle myślę. Nie chcę na razie wymieniać DP i czy jak dam teraz nieprzelotowy tłumik przy pozatykanym DP, to nie będzie za cicho? Bo przy przy pełnym przelocie kiedyś, to zdaję sobie sprawę, że będzie głooooośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się po temat, bo mam podobny dylemat. Czy wrzucenie takiego catbacka jak podał lewen, to znaczy center i przelotowy backbox, do mojego Sti sprawi, że będzie bardzo głośno?

Zależy mi żeby było słychać auto, ale żeby łba nie urywało.

 

Pamiętasz, jak u mnie było? To już była wersja z pełnym przelotem 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz, jak u mnie było? To już była wersja z pełnym przelotem 8).

Pamiętam. Fajnie gadał :) Ale ten twój backbox nieprzelotowy, więc też co innego.

 

Zależy jaki, przy tym z linka będzie BARDZO GŁOŚNO.

Takie duże różnice są miedzy przelotowymi tłumikami? Przecież wszystkie to rura na wylot, trochę siatki i trochę waty napchanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie duże różnice są miedzy przelotowymi tłumikami? Przecież wszystkie to rura na wylot, trochę siatki i trochę waty napchanej.

różnice są ... nawet spore ... im większa pucha, tym więcej waty ... i ciszej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

California, catback fajnie zmienia dzwiek. Przelotowy downpipe troche potem go zmienia. Nie mowie, ze na gorszy, ale inny.

Do STI rozwazylbym kupno pelnego wydechu "no name" z eBaya... 8) Kosztuje ok 260 funtow z przesylka, a dzwiek z YT calkiem niezly :wink: W razie czego mozna tylko wymienic backbox na cos firmowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, ale ja nie potrzebuję downpipe...

 

-- 8 maja 2011, o 15:49 --

 

GRAF, center muszę wymienić, bo jest "nieco" rdzawy... :wink:

kup serie center za 100zeta w dobrym stanie i back box H&S, poco szukasz niesprawdzonych rozwiazan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...