Jump to content

pomoc dla Forestera

pakistani
 Share

Recommended Posts

hej! prośba do mieszkańców szczecina/okolic - szukam jakiś ładnych terenów gdzie można wypróbować Foresta, nie pochodzę ze Szczecina a obecnie tu mieszkam.... a Forestera ciągnie w teren..... może macie ciekawe pomysły?

Nie wiem jak bardzo chcesz go wypróbować - czy myślisz po prostu o wjechaniu na łączkę, na której od biedy dałby radę samochód 2WD czy też chcesz wpakować się w ostre błoto i tak dalej. W tym drugim przypadku bardzo gorąco namawiam Cię, byś pierwsze kroki stawiał w towarzystwie - w Szczecinie działa jakiś klub 4x4, z tego co wiem. Polskie środowisko 4x4 stawia raczej na ostro stuningowane GAZ-y niż na lajtowe crossovery, ale robi się coraz więcej imprez w klasie "turystycznej", czyli przejezdnych teoretycznie nawet dla samochodów takich jak Honda CR-V czy Foryś. Nie pakuj się sam w "prawdziwy" teren.

Nie mam niestety porad specyficznych dla Szczecina, ale mnie by na Twoim miejscu bardzo kusiły wyskoki nad morze oraz poradzieckie poligony.

Sugeruje okolice jeziora "Glebokie". Nigdy tam nie jezdzilem ale wiekszosc sciezek nosi slady jazdy samochodem, warunki nie sa zbyt militarne, czasem jakies blotko, ale ogolnie wydaje mi sie ze jest ok. Jezeli bedziesz jechal ze szczecina trasa oznaczana jako linia autobusow 106 i 103. to z tego co pamietam praktycznie kazdy zjazd w prawo jest poczatkiem jakiejs lesnej drogi (za skrzyzowaniem), duzym czarnym X jest zaznaczony teren o ktory mi chodzi.

Obiecaj koledze CTD skrzynkę piwa

Skrzynke piwa? :shock: Ja bym to zrobil zupelnie bezinteresownie, przeciez nie jest to kopanie rowow a tylko i wylacznie dobra zabawa. To tak jakby ktos dal ci propozycje pojscia na impreze/dyskoteke gdzie beda same super laseczki i powiedzial, ze gdy postawisz mu polowke to moze pojdzie z toba :)

Sideways, Naprawde nie wiem do czego mogl bym sie tam przydac :?: O jezdzie terenowej nie mam pojecia, zgubic sie tam tez raczej trudno a pije prawie tylko wode(H2O) ;)

Przydać, oczywiście, jako namiastka traktora :-). A piwo to jest prawie tylko woda (w ponad 90% :-)