Jump to content

FA UMCS ZAPRASZA NA MOTOWEEKEND DLA KUBY


FA UMCS
 Share

Recommended Posts

Fundacja Absolwentów UMCS zaprasza wszystkich klubowiczów do udziału imprezie motoryzacyjnej pod nazwą Moto Weekend dla Kuby (w ramach akcji charytatywnej "Życie dla Kuby"), która odbędzie się w dniach 21.05-22.05.2011r w Galerii Olimp Lublin oraz na Torze Lublin.

Celem akcji jest pomoc studentowi II roku Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Jakub Bielak ma 22 lata od lat choruje na nieuleczalną chorobę mukowiscydozę. Jedynym ratunkiem dla niego jest transplantacja płuc. Tego typu zabiegi przeprowadzane są w klinice w Wiedniu. Koszt operacji wynosi ok. 500 000 zł. Jest to ogromna kwota, która zamyka mu drogę do normalnego życia.

 

Zapraszamy serdecznie do udziału w zlocie samochodów Subaru, pokazach jazdy wyczynowej oraz zawodach mini sprintu. Prosimy także o wsparcie akcji charytatywnej z której cały dochód zostanie przeznaczony na ratowanie życia młodego studenta.

Szczegółowe informacje na temat imprezy a także deklarację udziału wraz z regulaminem (do pobrania od jutra) znajdują się na stronie www.motoweekenddlakuby.umcs.pl.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły oraz propozycje dotyczące programu imprezy oraz konkursów i zabaw dla uczestników. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z koordynatorami akcji.

 

Pozdrawiam

Arkadiusz Wronowski

Prezes Zarządu Fundacji Absolwentów UMCS

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...