Jump to content

Zakup nowego subaru legacy

piotrek24dm
 Share

Recommended Posts

Potrzebuję wskazówek ponieważ chce kupić nowego subaru legacy w sedanie tylko potrzebuję informacji szczególnie o komforcie, może ktoś z was posiada taki model. Chodzi mi o silnik 2.0 150 KM benzynka. Bo w olsztynie w salonie panowie nie posiadają nawet samochodu do testów. Nie dawno przywieźli outbacka ale ten ma inne zawieszenie chyba więc odpada.

Ja bym udał się do innego dealer'a. TUTAJ masz listę aut demontracyjnych dostępnych w SIP.

....ale z niej wynika, że właśnie auto jakiego szukasz powinno być w Olsztynie. Skoro nie ma, to poproś żeby Ci namierzyli gdzie najbliżej takie auto jest dostępne...może w Bydgoszczy, Gdańsku...umów się i heja na jazdę. Masz prawo wiedzieć czego się spodziewać, szczególnie po takim parametrze jak komfort, wg. mnie dość subiektywna może być opinia o komforcie. Więc, żeby nie biadolić :mrgreen: później na forum to lepiej ruszyć tyłek i się przejechać :lol:

Potrzebuję wskazówek ponieważ chce kupić nowego subaru legacy w sedanie tylko potrzebuję informacji szczególnie o komforcie, może ktoś z was posiada taki model. Chodzi mi o silnik 2.0 150 KM benzynka. Bo w olsztynie w salonie panowie nie posiadają nawet samochodu do testów. Nie dawno przywieźli outbacka ale ten ma inne zawieszenie chyba więc odpada.

to jak rozumiem jest ta najnowsza benzynka po upgradzie, więc warto się samemu chwilę przejechać, opinii nt. tego silnika tu nie znajdziesz bo raczej nikt takiego jeszcze nie ma

Mam coś takiego w AT , mozliwa jazda próbna....kontakt tel. p. Piotr Rajski ( PW - Raju )

Bo w olsztynie w salonie panowie nie posiadają nawet samochodu do testów

Kolego ja bym Solix odpuscil i pojechal do Lomianek, nie jest daleko, nie wiem jak z obsluga sprzedazy, ale serwis maja na pewno na duzo wyzszym poziomie

Jesli natomiast chodzi o nowego Legacy to mnie we wnetrzu przeraza ocean kiepskiego plastiku :/ a jesli chodzi o ten silnik to z zaslyszenia - nie szczyci sie ta jednostka dynamika...